Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Ogrodzieniec – 3 części
Gmina Ogrodzieniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310983
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310983/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 13:53
- Lokalizacja
- Ogrodzieniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33f47683-4e19-427a-b637-86208ec8812e
- Identyfikator
- 6492275822
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310983 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Ogrodzieniec – 3 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ogrodzieniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 25
1.5.2.) Miejscowość: Ogrodzieniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-440
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 67-09-700, (32) 67-09-713
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ogrodzieniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ogrodzieniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33f47683-4e19-427a-b637-86208ec8812e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Ogrodzieniec – 3 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33f47683-4e19-427a-b637-86208ec8812e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310983
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00161333
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa/rozbudowa oświetlenia ulicznego: Część nr 1 – ul. Sadowa w miejscowości Ryczów.2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wykonanie linii kablowej oświetlenia ulicznego
2) montaż słupów oświetleniowych,
3) montaż energooszczędnych opraw oświetleniowych typu LED,
4) wykonanie zasilania i podłączenia do istniejącej infrastruktury energetycznej,
5) wykonanie niezbędnych prac ziemnych i odtworzeniowych,
6) wykonanie pomiarów elektrycznych,
7) uruchomienie instalacji oświetleniowej oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dołączona do postępowania dokumentacja projektowa – Załącznik nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na Przedmiot zamówienia wynoszącej 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
5. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
6. W przypadku użycia w dokumentach odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując dokumentację powinien założyć, że każdemu odniesieniu użytemu w dokumentacji towarzyszy wyraz „lub równoważne".
7. W przypadku, gdy w dokumentach zostały użyte znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentach. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu zaspokajają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (np. poprzez złożenie wraz z ofertą Wykazu rozwiązań równoważnych oraz odpowiednich przedmiotowych środków dowodowych, takich jak karty katalogowe producenta). W przypadku niezłożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą Wykazu rozwiązań równoważnych, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca zaoferował materiały i urządzenia referencyjne, ściśle wskazane przez Zamawiającego w dokumentacji projektowej.
8. Użycie w udostępnionych dokumentach etykiety oznacza, że Zamawiający akceptuje wszystkie etykiety potwierdzające, że dane roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają równoważne wymagania określonej przez Zamawiającego etykiety. W przypadku gdy Wykonawca z przyczyn od niego niezależnych nie może uzyskać określonej przez Zamawiającego etykiety lub równoważnej etykiety, Zamawiający, w terminie przez siebie wyznaczonym, akceptuje inne odpowiednie przedmiotowe środki dowodowe,
w szczególności dokumentację techniczną producenta, o ile dany Wykonawca udowodni, że roboty budowlane, dostawy lub usługi, które mają zostać przez niego wykonane, spełniają wymagania określonej etykiety lub określone wymagania wskazane przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 56414,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa/rozbudowa oświetlenia ulicznego: Część nr 2 – ul. Babiogórska w miejscowości Ryczów.2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wykonanie linii kablowej oświetlenia ulicznego
2) montaż słupów oświetleniowych,
3) montaż energooszczędnych opraw oświetleniowych typu LED,
4) wykonanie zasilania i podłączenia do istniejącej infrastruktury energetycznej,
5) wykonanie niezbędnych prac ziemnych i odtworzeniowych,
6) wykonanie pomiarów elektrycznych,
7) uruchomienie instalacji oświetleniowej oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dołączona do postępowania dokumentacja projektowa – Załącznik nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na Przedmiot zamówienia wynoszącej 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
5. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
6. W przypadku użycia w dokumentach odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując dokumentację powinien założyć, że każdemu odniesieniu użytemu w dokumentacji towarzyszy wyraz „lub równoważne".
7. W przypadku, gdy w dokumentach zostały użyte znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentach. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu zaspokajają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (np. poprzez złożenie wraz z ofertą Wykazu rozwiązań równoważnych oraz odpowiednich przedmiotowych środków dowodowych, takich jak karty katalogowe producenta). W przypadku niezłożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą Wykazu rozwiązań równoważnych, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca zaoferował materiały i urządzenia referencyjne, ściśle wskazane przez Zamawiającego w dokumentacji projektowej.
8. Użycie w udostępnionych dokumentach etykiety oznacza, że Zamawiający akceptuje wszystkie etykiety potwierdzające, że dane roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają równoważne wymagania określonej przez Zamawiającego etykiety. W przypadku gdy Wykonawca z przyczyn od niego niezależnych nie może uzyskać określonej przez Zamawiającego etykiety lub równoważnej etykiety, Zamawiający, w terminie przez siebie wyznaczonym, akceptuje inne odpowiednie przedmiotowe środki dowodowe,
w szczególności dokumentację techniczną producenta, o ile dany Wykonawca udowodni, że roboty budowlane, dostawy lub usługi, które mają zostać przez niego wykonane, spełniają wymagania określonej etykiety lub określone wymagania wskazane przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 197434,42 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa/rozbudowa oświetlenia ulicznego: Część nr 3 – ul. Basztowa w miejscowości Ryczów.2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wykonanie linii kablowej oświetlenia ulicznego
2) montaż słupów oświetleniowych,
3) montaż energooszczędnych opraw oświetleniowych typu LED,
4) wykonanie zasilania i podłączenia do istniejącej infrastruktury energetycznej,
5) wykonanie niezbędnych prac ziemnych i odtworzeniowych,
6) wykonanie pomiarów elektrycznych,
7) uruchomienie instalacji oświetleniowej oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dołączona do postępowania dokumentacja projektowa – Załącznik nr 6 do SWZ.
4. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na Przedmiot zamówienia wynoszącej 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
5. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
6. W przypadku użycia w dokumentach odniesień do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca analizując dokumentację powinien założyć, że każdemu odniesieniu użytemu w dokumentacji towarzyszy wyraz „lub równoważne".
7. W przypadku, gdy w dokumentach zostały użyte znaki towarowe, oznacza to, że są podane przykładowo i określają jedynie minimalne oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentach. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu zaspokajają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (np. poprzez złożenie wraz z ofertą Wykazu rozwiązań równoważnych oraz odpowiednich przedmiotowych środków dowodowych, takich jak karty katalogowe producenta). W przypadku niezłożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą Wykazu rozwiązań równoważnych, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca zaoferował materiały i urządzenia referencyjne, ściśle wskazane przez Zamawiającego w dokumentacji projektowej.
8. Użycie w udostępnionych dokumentach etykiety oznacza, że Zamawiający akceptuje wszystkie etykiety potwierdzające, że dane roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają równoważne wymagania określonej przez Zamawiającego etykiety. W przypadku gdy Wykonawca z przyczyn od niego niezależnych nie może uzyskać określonej przez Zamawiającego etykiety lub równoważnej etykiety, Zamawiający, w terminie przez siebie wyznaczonym, akceptuje inne odpowiednie przedmiotowe środki dowodowe,
w szczególności dokumentację techniczną producenta, o ile dany Wykonawca udowodni, że roboty budowlane, dostawy lub usługi, które mają zostać przez niego wykonane, spełniają wymagania określonej etykiety lub określone wymagania wskazane przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 115605,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie poszczególnych części zamówienia. Dla Części nr 1 kwota ta została ustalona na poziomie 1,00 zł brutto dla każdej z części. Wskazana kwota wynikała z faktu, iż w dacie wszczęcia postępowania Zamawiający był w trakcie procedowania wniosków o dofinansowanie zewnętrzne na realizację tych zadań, a zabezpieczenie pełnych środków w budżecie własnym nie było możliwe.
W toku badania ofert ustalono, iż ceny wszystkich złożonych ofert w zakresie Części nr 1 wielokrotnie przewyższają kwotę, którą Zamawiający zabezpieczył na ten cel. Jednocześnie, wobec braku uzyskania zakładanego dofinansowania zewnętrznego, Zamawiający dokonał analizy budżetu pod kątem możliwości pokrycia różnicy ze środków własnych. Analiza ta wykazała obiektywny brak możliwości wygospodarowania dodatkowych funduszy pozwalających na zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację tej części do poziomu cen zaoferowanych przez wykonawców, bez uszczerbku dla innych zaplanowanych i realizowanych zadań Gminy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie poszczególnych części zamówienia. Dla Części nr 2 kwota ta została ustalona na poziomie 1,00 zł brutto dla każdej z części. Wskazana kwota wynikała z faktu, iż w dacie wszczęcia postępowania Zamawiający był w trakcie procedowania wniosków o dofinansowanie zewnętrzne na realizację tych zadań, a zabezpieczenie pełnych środków w budżecie własnym nie było możliwe.
W toku badania ofert ustalono, iż ceny wszystkich złożonych ofert w zakresie Części nr 2 wielokrotnie przewyższają kwotę, którą Zamawiający zabezpieczył na ten cel. Jednocześnie, wobec braku uzyskania zakładanego dofinansowania zewnętrznego, Zamawiający dokonał analizy budżetu pod kątem możliwości pokrycia różnicy ze środków własnych. Analiza ta wykazała obiektywny brak możliwości wygospodarowania dodatkowych funduszy pozwalających na zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację tej części do poziomu cen zaoferowanych przez wykonawców, bez uszczerbku dla innych zaplanowanych i realizowanych zadań Gminy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89999,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125091,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89999,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU TOM-ELEKTRO I Marek Tomala
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6332143595
7.3.3) Ulica: Libowiec 20A
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 44-336
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89999,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |