Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00310999
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-26 13:56
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f57a5ed-b626-4991-8e2f-335dedab7fb1
- Identyfikator
- 9660590610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00310999 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050869213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pogodna 63/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-365
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialystok.praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bialystok.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f57a5ed-b626-4991-8e2f-335dedab7fb11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań w zakresie aktywności zawodowej , wspierania zatrudnienia i rynku pracy.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f57a5ed-b626-4991-8e2f-335dedab7fb1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047139/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa regałów jezdnych do nowej siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206428
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.26.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa metalowych regałów przesuwnych z napędem ręcznym oraz metalowych regałów stacjonarnych wraz z zaprojektowaniem ich rozmieszczenia, ilości i wielkości oraz montażem w nowym budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dział V SWZ i Załącznik Nr 1 do SWZ.
Zamawiający stosowanie do treści art. 131 ust. 2 ustawy wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej w miejscu dostawy i montażu regałów. Wizja lokalna ma charakter obligatoryjny tj. zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 18 Pzp Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, który nie odbył wizji lokalnej, o której mowa powyżej. Wizja ma na celu pozyskanie przez Wykonawców wszelkich informacji niezbędnych do przygotowania oferty. Zasady wizji lokalnej opisane zostały w Dziale VI SWZ. Planowany termin wizji lokalnej: 24 kwietnia 2026 r. godzina 11:00.
Miejsce zbiórki jest przed wejściem głównym do siedziby Starostwa Powiatowego w Białymstoku przy ul. Borsuczej 2.
Wykonawcy zainteresowani udziałem w wizji zobowiązani są zgłosić chęć uczestnictwa na adres e-mail: zamowienia@bialystok.praca.gov.pl w terminie nie później niż na jeden dzień przed planowaną datą wizji. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę Wykonawcy, imię i nazwisko osoby reprezentującej oraz numer telefonu kontaktowego.
Jeżeli łączna liczba Wykonawców zainteresowanych udziałem w wizji przekroczy 4, Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyznaczenia dla kolejnych Wykonawców (według kolejności zgłoszeń) następnego dnia roboczego lub innego dodatkowego terminu.
Zamawiający dopuszcza udział maksymalnie 2 (dwóch) przedstawicieli ze strony każdego Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39131100-0 - Regały archiwalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 969879,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1024745,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 969879,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ROL-MOT" sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8110004457
7.3.3) Ulica: Czachowskiego 29
7.3.4) Miejscowość: Ciepielów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 969879,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |