Rozbudowa parkingu dla samochodów osobowych przy wiacie edukacyjnej w Glinnej
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gryfino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311009
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311009/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 13:58
- Lokalizacja
- Gryfino, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce9eccc6-d003-49b8-874e-62f8eef35c09
- Identyfikator
- 8580007743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311009 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa parkingu dla samochodów osobowych przy wiacie edukacyjnej w Glinnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Gryfino
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Gryfino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 4
1.5.2.) Miejscowość: Gryfino
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gryfino@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gryfino.szczecin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce9eccc6-d003-49b8-874e-62f8eef35c091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa parkingu dla samochodów osobowych przy wiacie edukacyjnej w Glinnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce9eccc6-d003-49b8-874e-62f8eef35c09
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311009
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00122872/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa parkingu dla samochodów osobowych przy wiacie edukacyjnej w Glinnej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241777
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych polegających na rozbudowie istniejącego parkingu dla samochodów osobowych przy wiacie edukacyjnej w Glinnej. Rozbudowa ma na celu powiększenie liczby miejsc postojowych w miejscu istniejącego obecnie parkingu z płyt betonowych objętych Zadaniem Inwestycyjnym pn.: „Rozbudowa parkingu dla samochodów osobowych przy wiacie edukacyjnej w Glinnej – „Przedmiot zamówienia”.
2. Teren inwestycji zlokalizowany jest na terenie Nadleśnictwa Gryfino, Leśnictwo Glinna, położony jest w gminie Stare Czarnowo, powiat gryfiński w województwie zachodniopomorskim. Działka ew. nr 209/3 obręb ew. Śmierdnica Las. Działka ta ma bezpośrednie połączenie poprzez 2 zjazdy z drogą gminną Glinna-Gliniec na działce ew. nr 245. Teren inwestycji położony jest w Szczecińskim Parku Krajobrazowym „Puszcza Bukowa” oraz w granicach obszaru Natura 2000 – „Wzgórza Bukowe” PLH320020.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Dokumentacji Projektowej (załącznik 2 do SWZ) składającej się z:
1) Projekt budowlany (PB) zawierający PZT, PAB i pozwolenie na budowę;
2) Przedmiar robót;
3) Projekt techniczny;
4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233330-1 - Fundamentowanie ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 472000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632918,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 472000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Wiesław Furtak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 851-214-77-79
7.3.3) Ulica: Przyjaciół Żołnierza 51/10
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-670
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 472000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |