Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w miejscowościach Bukwica, Dankowice, Czerna oraz Zabłocie

GMINA ŻUKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311035
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-26 14:05
Lokalizacja
Żukowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a17a549c-b62a-45c9-8a7f-4f7348d004ab
Identyfikator
6931940582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311035 z dnia 2026-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w miejscowościach Bukwica, Dankowice, Czerna oraz Zabłocie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻUKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ŻUKOWICE 148

1.5.2.) Miejscowość: Żukowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-231

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 831 42 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zukowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zukowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zukowice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w miejscowościach Bukwica, Dankowice, Czerna oraz Zabłocie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a17a549c-b62a-45c9-8a7f-4f7348d004ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045754/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w miejscowościach Bukwica, Dankowice, Czerna oraz Zabłocie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202232

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIG.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 378697,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w miejscowościach Bukwica, Dankowice, Czerna oraz Zabłocie. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarami robót oraz pozostałymi dokumentami zamówienia. Na potrzeby niniejszego zamówienia powyższe zadanie podzielone zostało na n/w zakresy rzeczowe zamówienia tj.:
A. Zagospodarowanie terenu przestrzeni publicznej w m. Bukwica - dz. 131/1
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przestrzeni publicznej w m. Bukwica na dz. nr 131/1, obręb Bukwica, gm. Żukowice. Zakres prac obejmuje budowę ścieżek o nawierzchni z kostki betonowej, centralny plac z paleniskiem oraz oświetlenie terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót stanowiące integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
B. Wykonanie wiaty turystycznej w m Dankowice, dz. 37/2
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wiaty turystycznej w m. Dankowice dz. nr 37/2, obręb Dankowice, gm. Żukowice. Zakres prac obejmuje wykonanie wiaty wraz z wyposażeniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót stanowiące integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
C. Zagospodarowanie terenu w m. Czerna dz. 147/3
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zagospodarowanie terenu przestrzeni publicznej na dz. nr 147/3 w m. Czerna, obręb Czerna. W ramach zadania planuje się montaż elementów małej architektury tj. ławek, koszy na śmieci, pergoli z huśtawkami oraz nasadzenia zieleni.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót stanowiące integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
D. Rozbudowa instalacji elektrycznej w świetlicy w Zabłociu w zakresie oświetlenia zewnętrznego terenu rekreacyjnego dz. 250
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa instalacji elektrycznej w obiekcie świetlicy wiejskiej w Zabłociu na dz. nr 250, obręb Zabłocie w zakresie wykonania oświetlenia terenu rekreacyjnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót stanowiące integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 742105,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 742105,93 PLN

2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane