„Utrzymanie infrastruktury drogowej w leśnictwach Nadleśnictwa Jugów – konserwacja dróg leśnych 2026”
Nadleśnictwo Jugów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311037
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-26 14:07
- Lokalizacja
- Jugów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-677d0543-1415-4be0-9a54-07357b72e31f
- Identyfikator
- 8850007180
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311037 z dnia 2026-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utrzymanie infrastruktury drogowej w leśnictwach Nadleśnictwa Jugów
– konserwacja dróg leśnych 2026”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Jugów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931023948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 149
1.5.2.) Miejscowość: Jugów
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-430
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.8.) Numer faksu: 748722452
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jugow@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jugow.wroclaw.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jugow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utrzymanie infrastruktury drogowej w leśnictwach Nadleśnictwa Jugów– konserwacja dróg leśnych 2026”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-677d0543-1415-4be0-9a54-07357b72e31f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00096134/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Utrzymanie infrastruktury drogowej w leśnictwach Nadleśnictwa Jugów – konserwacja dróg leśnych 2026”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207471
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 256127,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie zleceń napraw bieżących dróg i wykonywanie robót konserwacyjnych w zakresie bieżącego utrzymania dróg leśnych, drogowych obiektów inżynierskich, znajdujących się na terenie Nadleśnictwa Jugów. Prace stanowiące przedmiot zamówienia mają na celu utrzymanie dróg, drogowych obiektów inżynierskich w dobrym stanie, w celu ich zabezpieczenia przed szybkim zużyciem się czy też zniszczeniem i dla utrzymania ich w stanie zgodnym z ich przeznaczeniem, w tym zapewnienie bezpieczeństwa ruchu.
Konserwacja jest to wykonanie robót nie polegających na odtworzeniu stanu pierwotnego, ale mających na celu utrzymanie drogi w dobrym stanie, w celu jej zabezpieczenia przed szybkim zużyciem się.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
Dostawa kruszywa drogowego łamanego wraz z dowozem na miejsce wskazane przez Nadleśnictwo Jugów wraz z jego ułożeniem w miejscach występowania kolein, wybojów i ubytków, które polegać będzie na rozścieleniu i zagęszczeniu mechanicznym oraz mechanicznym profilowaniu podłoża w miejscu ułożonego kruszywa, mechaniczne czyszczenie poboczy i rowów w celu odprowadzenia wody z korpusu dróg. Czyszczenie wodosustów drewnianych i stalowych na drogach leśnych. Wykaszanie poboczy z roślinności i zakrzaczeń dróg leśnych.
Transport kruszywa drogowego łamanego będzie realizowany zgodnie z wymaganiami technicznymi, przy użyciu wskazanych środków transportu o określonym tonażu. Proces transportu oraz zasady jego rozliczania będą prowadzone w oparciu o zapisy zawarte na stronie 20 Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (SST) – VII. Transport kruszyw.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót oraz warunki realizacji, określa dokumentacja techniczna, zawierająca opis techniczny przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.
Dokumentacja stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ zawiera:
- załącznik nr 2a: dokumentacja techniczna, tj. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (w skrócie STWIOR, SST)
- załącznik nr 2b: przedmiar robót – kosztorys ofertowy zerowy.
Zamawiający uzna ofertę za złożoną poprawnie, jeżeli będzie ona obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ, dokumentacji technicznej: przedmiarze robót i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (w skrócie STWIOR, SST) - załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
77312000-0 - Usługi usuwania chwastów
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243462,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357089,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243462,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa ARCO Ryszard Babik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851039791
7.3.3) Ulica: Os. Wojska Polskiego 11/29
7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda
7.3.5) Kod pocztowy: 57-402
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243462,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |