Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311100
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311100/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-26 14:23
Lokalizacja
Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c443d33a-3c5d-415a-b91c-bfb5c81f0736
Identyfikator
8451801137
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowychUsługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi hotelarskieHotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegoweUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąOrganizacja wycieczekUsługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

C. M. T. Sp. z o. o.JAWORZNO, PL · lot 0
68 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311100 z dnia 2026-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511437589

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Generała Józefa Bema 16 A

1.5.2.) Miejscowość: Węgorzewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-600

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 874270640

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprwegorzewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wegorzewo.naszepcpr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c443d33a-3c5d-415a-b91c-bfb5c81f0736

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna, pomoc osobom niepełnosprawnym, piecza zastępcza itp.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c443d33a-3c5d-415a-b91c-bfb5c81f0736

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311100

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000720/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt realizowany jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie i dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur (FEWiM) 2021-2027, Priorytet 9: Włączenie i integracja EFS+, Działanie 9.9: System pieczy zastępczej, nr wniosku: FEWM.09.09-IZ.00-0006/24, tytuł projektu: "Rodzina ponad wszystko"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265900

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA.4141.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 76600 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie jednego 7-dniowego wyjazdu wakacyjnego dla rodzin zastępczych i dzieci umieszczonych w tych rodzinach oraz kandydatów na rodziny zastępcze i pomocowe (łącznie 20 osób) dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie w ramach realizacji projektu pn. „Rodzina ponad wszystko”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55241000-1 - Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55243000-5 - Usługi w zakresie obozowisk dla dzieci

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

63511000-4 - Organizacja wycieczek

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: C.M.T. Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751485337

7.3.3) Ulica: ul. Sztygarów 17

7.3.4) Miejscowość: Jaworzno

7.3.5) Kod pocztowy: 43-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2026-07-07
2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi