Remont kapitalny pokrycia dachu nad budynkiem dydaktycznym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bodzyniewie
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BODZYNIEWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311448
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-27 15:34
- Lokalizacja
- Bodzyniewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0f13867-fe26-4498-993b-89bf6addffc7
- Identyfikator
- 7851611256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311448 z dnia 2026-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kapitalny pokrycia dachu nad budynkiem dydaktycznym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bodzyniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BODZYNIEWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W BODZYNIEWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000941004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 35
1.5.2.) Miejscowość: Bodzyniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spbodzyniewo.srem.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spbodzyniewo.srem.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0f13867-fe26-4498-993b-89bf6addffc71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kapitalny pokrycia dachu nad budynkiem dydaktycznym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bodzyniewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0f13867-fe26-4498-993b-89bf6addffc7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260654
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP.Bodz.21.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest Remont kapitalny pokrycia dachu nad budynkiem dydaktycznym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bodzyniewie, Bodzyniewo 35 na terenie nieruchomości ozn. nr ew. działka nr 55/4 w obrębie 0003 Bodzyniewo.
Zakres prac obejmuje:
1) Zerwanie istniejącego pokrycia z papy na zasadniczej części dachu oraz na łączniku;
2) Wyrównanie podłoża przed ułożeniem nowych warstw papy na zasadniczej części dachu oraz na łączniku;
3) Demontaż obróbek blacharskich okapu oraz obróbek kominów na zasadniczej części
budynku szkoły i na łączniku;
4) Rozbiórka rynien i haków rynnowych w części zasadniczej budynku szkoły i łączniku;
5) Demontaż instalacji odgromowej – zwody poziome na dachu oraz zwody pionowe na murach budynku w zasadniczej części budynku szkoły, łączniku i części budynku ze stołówką;
6) Rozbiórka kominów w części znajdującej się ponad dachem z wyłączeniem jednego komina, który wcześniej został wymurowany na zasadniczej części budynku szkoły;
7) Demontaż istniejącego wyłazu dachowego w części budynku ze stołówką;
8) Demontaż trzech szczebli prowadzących do wyłazu dachowego na korytarzu w części budynku ze stołówką;
9) Demontaż istniejących drabin dwu- i trzyszczeblowych na dachu znajdujących się w obrysie
łącznika;
10) Wywóz i utylizację materiałów z rozbiórki;
11) Wyrównanie oraz gruntowanie podłoża w części zasadniczej dachu szkoły oraz na łączniku;
12) Montaż obróbek blacharskich pasa podrynnowego w części zasadniczej dachu szkoły oraz łącznika;
13) Montaż haków rynnowych w zasadniczej części budynku szkoły oraz łącznika;
14) Montaż obróbek blacharskich pasa nadrynnowego w części zasadniczej dachu szkoły, oraz łącznika;
15) Wyczyszczenie ze starych powłok malarskich rynien i obróbek blacharskich na części budynku, w którym znajduje się stołówka;
16) Gruntowanie oraz pomalowanie farbą epoksydową rynien i obróbek blacharskich na części
budynku, w którym znajduje się stołówka;
17) Wymurowanie trzonów kominowych ponad dachem z cegły klinkierowej w części zasadniczej dachu szkoły;
18) Montaż wyłazu dachowego kopułkowego w części budynku ze stołówką;
19) Montaż drabiny w korytarzu w części budynku ze stołówką prowadzącej do wyłazu dachowego;
20) Montaż drabin stalowych cynkowanych ogniowo dwu- i trzyszczeblowych z pochwytami na dachu znajdujących się w obrysie łącznika;
21) Montaż obróbek blacharskich kominów w części zasadniczej dachu szkoły;
22) Pokrycie dachu papą termozgrzewalną podkładową w części zasadniczej dachu oraz na łączniku;
23) Pokrycie dachu papą termozgrzewalną wierzchniego krycia w części zasadniczej dachu, na łączniku oraz w części budynku ze stołówką;
24) Montaż rynien w zasadniczej części budynku szkoły i łącznika;
25) Montaż zwodów poziomych instalacji odgromowej na dachu i kominach w zasadniczej części budynku szkoły, łącznika i części budynku ze stołówką;
26) Montaż zwodów pionowych instalacji odgromowej na murach budynku w zasadniczej części
budynku szkoły, łącznika i części budynku ze stołówką;
27) Pomiary elektryczne skuteczności wykonanej w ramach inwestycji instalacji odgromowej;
28) Uporządkowanie ternu budowy po wykonanych pracach;
29) Wyczyszczenie i odgruzowanie kanałów kominowych oraz przegląd kominów przez uprawnionego kominiarza;
30) Sporządzenie dokumentacji powykonawczej zrealizowanej inwestycji..
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226000,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498150,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226000,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD DEKARSKO - BLACHARSKI MAREK WIECZOREK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250833539
7.3.3) Ulica: Zielona 10/27
7.3.4) Miejscowość: Pleszew
7.3.5) Kod pocztowy: 63-300
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226000,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |