Dostawa sprzętu komputerowego i innych pomocy w ramach projektu "Lubsko – Jasień – Partnerstwo na rzecz przedsiębiorczości"

Gmina Lubsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311499
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311499/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-28 14:19
Lokalizacja
Lubsko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17805b76-3e1e-4cca-9b82-d5b6c0d003b5
Identyfikator
9281925733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośneAkcesoria komputerowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneDrukarki i ploteryRóżny sprzęt i artykuły biuroweElektryczne zaparzacze do kawy

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ BARZYCKIKuków, PL · lot 0
29 342,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311499 z dnia 2026-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego i innych pomocy
w ramach projektu
"Lubsko – Jasień – Partnerstwo na rzecz przedsiębiorczości"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolnosci 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lubsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lubsko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego i innych pomocy
w ramach projektu
"Lubsko – Jasień – Partnerstwo na rzecz przedsiębiorczości"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17805b76-3e1e-4cca-9b82-d5b6c0d003b5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311499

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020446/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa sprzętu komputerowego i innych pomocy w ramach projektu "Lubsko – Jasień – Partnerstwo na rzecz przedsiębiorczości"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 – 2027, PRIORYTET 1 FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA LUBUSKIEJ GOSPODARKI, DZIAŁANIE 1.10 ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – IIT

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221745

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.2710.23.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów komputerowych i urządzeń biurowych w ramach projektu:
"Lubsko – Jasień – Partnerstwo na rzecz przedsiębiorczości"
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący parametry produktów stanowi załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Zasady odbioru i weryfikacji prawidłowości realizacji dostawy z wymaganiami umowy zawarto w Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30232100-5 - Drukarki i plotery

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

39711310-5 - Elektryczne zaparzacze do kawy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29342,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58710,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29342,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BARZYCKI INWESTYCJE TOMASZ BARZYCKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521726937

7.3.3) Ulica: Kuków 121A

7.3.4) Miejscowość: KUKÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 34-206

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29342,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy