Budowa pumptracka w Międzybrodziu Bialskim
STOWARZYSZENIE "MAŁA SZWAJCARIA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311501
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311501/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-28 14:21
- Lokalizacja
- Międzybrodzie Żywieckie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ff58cb2-651f-45e8-bdb6-d94231daad48
- Identyfikator
- 5532518148
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311501 z dnia 2026-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pumptracka w Międzybrodziu Bialskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE "MAŁA SZWAJCARIA"
1.3.) Oddział zamawiającego: MAŁA SZWAJCARIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5532518148
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: BESKIDZKA 59
1.5.2.) Miejscowość: Międzybrodzie Żywieckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-312
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 503 180 769
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stworaj@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/malaszwajcaria.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ff58cb2-651f-45e8-bdb6-d94231daad481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
promocja i rozwój Gminy Czernichów
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pumptracka w Międzybrodziu Bialskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ff58cb2-651f-45e8-bdb6-d94231daad48
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311501
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja finansowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Program Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023– 2027, Interwencja I.13.1 WDR LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność- Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179908
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.01.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 409189,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lokalizacja inwestycji: Międzybrodzie Bialskie, ul. Sportowa, działka nr ewid. 1461/58.
Przedmiot inwestycji obejmuje wykonanie toru rowerowego typu „pumptrack” o długości ok. 136 mb. z nawierzchnią bitumiczną wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Pow. całkowita toru 836,5 m2, szer. pasa jezdnego min. 1,8 m.
Infrastruktura towarzysząca: strefa wejścia 7,22 m2 o nawierzchni bitumicznej, utwardzony plac z kostki 32 m2, tablica informacyjna, 2 ławki, 3 stojaki na rowery, 2 kosze na śmieci, stacja naprawcza rowerów.
Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowy w dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45233140-2 - Roboty drogowe
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467980,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO SERWIS-TRANS Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532602759
7.3.3) Ulica: Królowej Jadwigi 17
7.3.4) Miejscowość: Łodygowice
7.3.5) Kod pocztowy: 34-325
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie nawierzchni bitumicznej toru pumptrack.
BikeUniverse Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 160A, 32-400 Myślenice
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393600 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |