Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku – Etap I

Gmina Kamieńsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311507
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311507/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-28 14:34
Lokalizacja
Kamieńsk, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2bab4cc-57af-447d-9f55-92190c719966
Identyfikator
7722260719
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi elektryczneInstalacje słoneczneSłoneczne moduły fotoelektryczneAkumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiSprzęt dydaktyczny

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311507 z dnia 2026-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku – Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieńsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648280

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieluńska 50

1.5.2.) Miejscowość: Kamieńsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-360

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 681 71 23

1.5.8.) Numer faksu: 44 681 71 53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamiensk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamiensk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.kamiensk.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku – Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2bab4cc-57af-447d-9f55-92190c719966

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311507

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043542/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Utworzenie 8 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022 – 2029 w Gminnym Klubiku Dziecięcym w Kamieńsku – Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie współfinansowane jest w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288880

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIOŚZP.271.1.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 101258,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część I zamówienia, tj.: „Dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii do zasilania Klubiku Dziecięcego w Kamieńsku”.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne określają:
Przedmiar robót – Załącznik Nr 8.1a do SWZ, Dokumentacja Techniczna – Załącznik Nr 8.1b do SWZ oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – Załącznik Nr 8.1c do SWZ.
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71314100-3 - Usługi elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

31400000-0 - Akumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczne

4.5.5.) Wartość części: 60607,82 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część II zamówienia, tj.: „Dostawa altany edukacyjnej”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne określają: Przedmiar robót – Załącznik Nr 8.2a do SWZ, Dokumentacja Projektowa – Załącznik Nr 8.2b do SWZ.
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiar robót pełni wyłącznie funkcję informacyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

4.5.5.) Wartość części: 40650,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2026-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy