Kompleksowa organizacja i obsługa szkoleń dla Koordynatorów Transplantacyjnych Poltransplantu w roku 2026
Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne ds. Transplantacji "Poltransplant"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311523
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-28 23:25
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9aa559ee-0c06-4bc9-8e00-7bab4a17b80b
- Identyfikator
- 5261737736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311523 z dnia 2026-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja i obsługa szkoleń dla Koordynatorów Transplantacyjnych Poltransplantu w roku 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne ds. Transplantacji "Poltransplant"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012146065
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 87
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-001
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 226225806
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@poltransplant.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.poltransplant.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9aa559ee-0c06-4bc9-8e00-7bab4a17b80b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja i obsługa szkoleń dla Koordynatorów Transplantacyjnych Poltransplantu w roku 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9aa559ee-0c06-4bc9-8e00-7bab4a17b80b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277496
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/POL/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 636091,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne do Spraw Transplantacji Poltransplant, zwane dalej „Zamawiającym” (www.poltransplant.org.pl), jest jednostką budżetową podległą Ministrowi Zdrowia odpowiadającą za organizację przestrzeni transplantacyjnej w Polsce, w tym za szkolenia osób odpowiedzialnych za pobieranie i przeszczepianie, komórek, tkanek i narządów.
Szkolenia będą realizowane ze środków będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach programu wieloletniego na lata 2023-2032 pod nazwą „Narodowy Program Transplantacyjny”.
W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje wykonanie usługi polegającej na:
1) zorganizowaniu i przeprowadzeniu w 2026 roku specjalistycznego szkolenia w formie stacjonarnej dla koordynatorów pobierania i przeszczepiania komórek, tkanek i narządów wraz z zapewnieniem usług hotelowo-konferencyjnych i gastronomicznych,
2) zorganizowania uroczystej Gali z okazji 30–lecia powstania Centrum Organizacyjno-Koordynacyjnego do Spraw Transplantacji Poltransplant.
Termin szkolenia przewidziany jest na 24-25 września 2026 roku.
Zamawiający zastrzega możliwość realizacji szkolenia w terminie 1–2 października 2026 r. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia realizacji wszystkich usług objętych zamówieniem w sposób analogiczny w obu terminach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80320000-3 - Usługi edukacji medycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miami Design Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MP Perfect Paweł Mitura
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213965787
7.3.3) Ulica: Kwiatowa 12/14/16 lok. 40
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-579
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |