Sukcesywna dostawa środków czystości dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy - Wesoła m. st. Warszawy
DZIELNICOWE BIURO FINANSÓW OŚWIATY - WESOŁA M. ST. WARSZAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311525
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-29 00:09
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9029f55e-1aad-468c-8372-f2ce0381e913
- Identyfikator
- 9521367989
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311525 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy - Wesoła m. st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DZIELNICOWE BIURO FINANSÓW OŚWIATY - WESOŁA M. ST. WARSZAWY
1.3.) Oddział zamawiającego: DBFO-Wesoła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000671237
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojska Polskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-075
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dbfowesola@dbfowesola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dbfowesola.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9029f55e-1aad-468c-8372-f2ce0381e9131.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa środków czystości dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy - Wesoła m. st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9029f55e-1aad-468c-8372-f2ce0381e913
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00167649/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywna dostawa środków czystości dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy w 2026 r
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179974
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DBFO/ZP/01/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191502,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy - Wesoła m.st. Warszawy.
Odbiorcami zamówienia będą szkoły i placówki oświatowe na terenie Dzielnicy - Wesoła m.st. Warszawy, z których każda będzie zgłaszać zapotrzebowania we własnym zakresie. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do sukcesywnego dostarczania środków czystości zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez Odbiorcę.
Dostarczane środki czystości muszą spełniać wymogi określone w Polskich Normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane a także wymogi określone w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Ponadto dostarczane środki czystości muszą być: nowe, dobrej jakości, wolne od wad, posiadać oryginalne, nieuszkodzone fabryczne opakowania i etykiety oraz wszelkie wymagane prawem atesty i świadectwa dopuszczające do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także powinny posiadać ulotki w języku polskim, zawierające wszystkie niezbędne dla bezpośredniego użytkowania informacje oraz co najmniej roczny (12-miesięczny) okres przydatności do użytku, licząc od dnia dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń
33711900-6 - Mydło
18930000-7 - Worki i torby
33761000-2 - Papier toaletowy
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170123,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230895,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172858,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Daltex s.c. Piotr Dałek Ilona Dałek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271344228
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-249
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172858,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający przewidział możliwość uruchomienia prawa opcji. Opcja ilościowa polega na możliwości zwiększenia zakresu realizacji przedmiotu Umowy, maksymalnie do 30% wartości Umowy. Dodatkowe wynagrodzenie Wykonawcy wynikające z uprawnienia Zamawiającego do realizacji Prawa opcji ilościowej nie przekroczy 51 857,51 PLN brutto.| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |