Bieżące utrzymanie dróg i terenów gminnych, których zarządcą jest Burmistrz Miasta Lubawka
GMINA LUBAWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311533
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 06:13
- Lokalizacja
- Lubawka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8f4b059-30c5-4a0b-be22-3b3448bd6bb4
- Identyfikator
- 6141001909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
SPÓŁKA CYWILNA MIROSŁAW PIECHOTA, KAMIL PIECHOTAKrzeszów, PL · lot 0
213 305 PLNSPÓŁKA CYWILNA MIROSŁAW PIECHOTA, KAMIL PIECHOTAKrzeszów, PL · lot 1
89 750 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311533 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg i terenów gminnych, których zarządcą jest Burmistrz Miasta Lubawka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBAWKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubawka
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-420
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubawka@lubawka.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubawka.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lubawka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące utrzymanie dróg i terenów gminnych, których zarządcą jest Burmistrz Miasta Lubawka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8f4b059-30c5-4a0b-be22-3b3448bd6bb4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191859
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.1.2026.EP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie Części 1 zamówienia: Remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych, betonowych, z kostki kamiennej i betonowej,a) Prace związane z rozbiórką starych, zniszczonych nawierzchni,
b) Prace związane z uzupełnieniem podbudowy z zagęszczeniem,
c) Prace związane z uzupełnieniem i wymianą krawężników, obrzeży,
d) Prace związane z uzupełnianiem nawierzchni asfaltowych, betonowych, z kostki kamiennej i betonowej,
e) Prace związane z układaniem obrzeży i nawierzchni z kostki betonowej,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 213305,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie Części 2 zamówienia: Naprawa dróg gruntowych i innych terenów:a) Prace związane z naprawą nawierzchni dróg gruntowych oraz innych terenów wskazanych przez
Zamawiającego, w tym: roboty przygotowawcze, plantowanie, profilowanie, naprawa kapitalna,
roboty wykończeniowe,
b) Zakup i transport materiałów, operowanie sprzętem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 89750,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213305,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213305,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 213305,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółka Cywilna Mirosław Piechota, Kamil Piechota
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141012379
7.3.4) Miejscowość: Gorzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 213305,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89750,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółka Cywilna Mirosław Piechota, Kamil Piechota
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141012379
7.3.4) Miejscowość: Gorzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89750 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |