Budowa dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica
SKARB PAŃSTWA - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO DAMNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311543
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311543/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 07:20
- Lokalizacja
- Damnica, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18b3f340-3324-44cc-b9a7-ed5540b35dbc
- Identyfikator
- 8390011635
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311543 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SKARB PAŃSTWA - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO DAMNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528354
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa 2A
1.5.2.) Miejscowość: Damnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-231
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598113033
1.5.8.) Numer faksu: 598113092
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: damnica@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://damnica.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-18b3f340-3324-44cc-b9a7-ed5540b35dbc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18b3f340-3324-44cc-b9a7-ed5540b35dbc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311543
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088265/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236837
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 645009,71 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 196076,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji drogowej polegającej
na budowie dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica na odcinku 231 mb. Odcinek drogi od 0+000 (skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1133 G) do 0+231.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
1) koryta pod nawierzchnię,
2) wykopów i nasypów pod konstrukcję drogi,
3) warstwy odsączającej,
4) nawierzchni jezdni, zjazdu,
5) nawierzchni z KSŁM,
6) poboczy z KSŁM,
7) odtworzenie rowów i dołów chłonno-odparowujących.
3. Teren objęty zakresem robót położony jest na obszarach leśnych. Miejscem realizacji zamówienia jest obszar administracyjny Nadleśnictwa Damnica leśnictwo: Damnica.
4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonane roboty budowlane, stanowiące przedmiot zamówienia na okres minimalny 36 miesięcy, licząc od daty odbioru końcowego. Uwaga - okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165278,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229737,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165278,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROMADO-BRZEZIŃSKI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892013338
7.3.3) Ulica: Kaszubska 10
7.3.4) Miejscowość: Sznurki
7.3.5) Kod pocztowy: 83-324
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165278,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |