Remont sali dydaktycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Sadkowicach
GMINA SADKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311604
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 08:12
- Lokalizacja
- Sadkowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27339a45-6086-42a1-b541-eaba2b6f2366
- Identyfikator
- 8351532028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311604 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali dydaktycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Sadkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SADKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148489
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadkowice 129A
1.5.2.) Miejscowość: Sadkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-206
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminasadkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminasadkowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27339a45-6086-42a1-b541-eaba2b6f23661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali dydaktycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Sadkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27339a45-6086-42a1-b541-eaba2b6f2366
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053021/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont sali dydaktycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Sadkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt finansowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, tytuł projektu: Rozwój edukacji w gminie Sadkowice” Działanie: FELD.08.07 Kształcenie ogólne2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RK.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zadania jest Inwestycja polegająca na remoncie sali dydaktycznej w bu-dynku Szkoły Podstawowej w Sadkowicach.
Ogólny zakres robót:
A) Prace przygotowawcze
- Demontaż, wyniesienie, zabezpieczenie na czas prac i montaż po zakończeniu prac wy-posażenia sali dydaktycznej
- Zabezpieczenie okien folią
- Odbicie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej pasami o szerokości ok.15cm – do demontażu stolarki drzwiowej
B) Wymiana drzwi do Sali dydaktycznej
- Demontaż drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicą stalową
- Wykonanie tynków wewnętrznych na ościeżach otworu drzwiowego – wyrównanie ościeży
- Montaż drzwi wewnętrznych stalowych lub z laminatu HPL
C) Remont posadzki
- Rozebranie listew przypodłogowych
- Rozebranie starej posadzki
- Wyrównanie ubytków podłoża
- Wykonanie wylewki samopoziomującej
- Gruntowanie podłoża
- Ułożenie wykładziny PCV wraz z cokołami
D) Malowanie ścian i sufitu
- Demontaż kratek wentylacyjnych
- Zeskrobanie starej farby ze ścian i sufitu
- Usunięcie starej lamperii z farby emulsyjnej
- Szpachlowanie ubytków ścian i sufitu
- Gruntowanie ścian i sufitu
- Dwukrotne malowanie sufitu i ścian powyżej lamperii
- Wykonanie lamperii o wys. 1,60m z farby dekoracyjnej strukturalnej dodatkowo lakie-rowanej
- Montaż nowych kratek wentylacyjnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40467 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77490 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40467 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CK-INVEST Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118 210 69 62
7.3.3) Ulica: ul. Żółwia 14 lok. 1
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-927
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40467 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |