„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311629
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311629/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-29 08:23
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6eaf6dc9-4803-4864-930f-01ebbf669939
Identyfikator
6443508924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311629 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276240724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabrieli Zapolskiej 3

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-218

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dair@czdir.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.czdir.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6eaf6dc9-4803-4864-930f-01ebbf669939

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311629

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033847/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.18 Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest ze środków Projektu: „MindCare: Kompleksowy program wzmacniania kadr psychiatrii dzieci i młodzieży” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Priorytet FERS.01 Umiejętności, Działanie 01.13 Umiejętności w sektorze zdrowia.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290967

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: US/9/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ oraz projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 23.06. 2026 r. do godz.09:00 nie została złożona żadna oferta.
Wobec powyższego Zamawiający zobowiązany jest do unieważnienia postępowania.
2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi