Przebudowa dróg osiedlowych wraz z infrastrukturą kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Bałtyckiej i Mazowieckiej w Kętrzynie - etap I
Gmina Miejska Kętrzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311658
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-29 08:34
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fa4605d-506b-49a3-bc58-d16758598ee2
- Identyfikator
- 7422051331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311658 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przebudowa dróg osiedlowych wraz z infrastrukturą kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Bałtyckiej i Mazowieckiej w Kętrzynie - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kętrzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 089 7520520
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umketrzyn@miastoketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastoketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4fa4605d-506b-49a3-bc58-d16758598ee21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg osiedlowych wraz z infrastrukturą kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Bałtyckiej i Mazowieckiej w Kętrzynie - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fa4605d-506b-49a3-bc58-d16758598ee2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031110/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Opracowanie dokumentacji na zadanie pn. "Przebudowa dróg osiedlowych wraz z infrastrukturą kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Bałtyckiej i Mazowieckiej w Kętrzynie - etap I"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272010
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowej pn. „Przebudowa dróg osiedlowych wraz z infrastrukturą kanalizacji deszczowej i sanitarnej na ulicy Bałtyckiej i Mazowieckiej w Kętrzynie – etap I” zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy, obejmująca poniższe:
1) przedłożenie Zamawiającemu do zatwierdzenia projektu wyjściowego (koncepcji), po uzyskaniu akceptacji Zamawiającego, Wykonawca wykona właściwy projekt,
2) uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami Prawa budowlanego i przepisami odrębnymi decyzji, opinii, uzgodnień, zezwoleń, warunków i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie obowiązujących przepisów, niezbędnych ekspertyz, aktualnych map do celów projektowych, wypisów, wyrysów, uzgodnień, warunków przyłączeń, ekspertyzy, oceny, badania, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia (w przypadku konieczności), pozwolenia wodnoprawnego (w przypadku konieczności), decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego (w przypadku konieczności), uzgodnień z Konserwatorem Zabytków, uzgodnień przeciwpożarowych, sanitarnych, niezbędnych do otrzymania decyzji pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę.
3) na wykonanie Dokumentacji projektowej składa się:
a) aktualizacja mapy zasadniczej do celów projektowych,
b) branżowe projekty budowlane /po 3 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF i dxf/,
c) projekty rozwiązań kolizji, jeśli zaistnieją kolizje z urządzeniami technicznymi i podziemnymi / po 3 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF i dxf/,
d) przedmiary robót dla każdej z branży / po 2 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF, HLSX, ATH lub KST/,
e) kosztorysy inwestorskie dla każdej z branży / po 2 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF, HLSX, ATH lub KST/,
f) szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót dla każdej z branży / po 2 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
g) projekt stałej organizacji ruchu / po 3 egzemplarze dla każdej z branż w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF i dxf/,
h) informacje planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia 3 egzemplarze w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
i) inwentaryzację drzewostanu z opinią dendrologiczną /3 egzemplarze w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
j) badania geotechniczne podłoża gruntowego na potrzeby posadowienia drogi i jej elementów wyposażenia / 2 egzemplarze w formie papierowej + wersja elektroniczna w formacie PDF/,
k) złożenie kompletnej dokumentacji projektowej do odpowiedniego organu architektoniczno-budowlanego po uzyskaniu akceptacji Zamawiającego w celu uzyskania decyzji pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.).
2. W rozwiązaniach projektowych winny być wskazane wyroby budowlane dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania. W Dokumentacji projektowej winny być określone jedynie parametry techniczne i wymagania funkcjonalne zastosowanych wyrobów, bez wskazywania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia wyrobów. W przypadku braku takiej możliwości Wykonawca może wskazać nazwy handlowe typowych wyrobów, ustalając jednocześnie prawo zastosowania wyrobów równoważnych wskazując kryteria równoważności.
3. Wykonawca będzie zobowiązany oświadczyć, że wykonanie Dokumentacji projektowej leży w granicach jego możliwości i że nie istnieją żadne przeszkody natury technicznej uniemożliwiające w całości lub w części jej wykonanie.
4. Wymagania zakresu dokumentacji obejmują w szczególności:
1) przebudowę jezdni dróg wewnętrznych przy ulicy Bałtyckiej na łącznym odcinku ok 820 mb:
- klasa drogi - wewnętrzne,
- kategoria ruchu KR1,
- nawierzchnia – kostka betonowa,
2) przebudowę jezdni jako ciąg pieszo jezdny – strefa ruchu,
3) pobocza
4) budowę sieci oświetlenia drogowego,
5) budowę/przebudowę sieci kanalizacji deszczowej,
6) przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej,
7) zaprojektowanie ewentualnej przebudowy, zabezpieczenia sieci i urządzeń podziemnych i naziemnych.
5. Zakres projektu przedstawia załącznik nr 5 do SWZ.
6. Dokumentacja projektowa powinna być kompletna z punktu widzenia jej wykorzystania do opisu przedmiotu zamówienia w postępowaniu na wykonanie robót budowlanych planowanej inwestycji.
7. Teren drogi (pas drogowy) nie znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta przyjętego uchwałą Rady Miasta XXXIV/232/04 z dnia 28.10.2004 r. Dostęp do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego znajduje się pod adresem: https://sip.miastoketrzyn.pl/ketrzyn/portal-mapowy?baseMap=osm&checkedLayers=371%2C372%2C373%2C374%2C375%2C1181%2C1194%2C1182%2C1208%2C1214%2C1215%2C1216%2C1217%2C1218%2C1219&composition=14&lat=54.08009711797158&lng=21.383596143923203&zoom=14.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ryn Marina Łukasz Borsuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8451906497
7.3.3) Ulica: Mazurska 17
7.3.4) Miejscowość: Ryn
7.3.5) Kod pocztowy: 11-520
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-01| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |