Dostawa 6 sztuk nowych i nieużywanych zestawów komputerowych klasy PC na potrzeby Wojewódzkiego Biura Geodezji i Urządzania Terenów Rolnych w Lublinie.
WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I URZĄDZANIA TERENÓW ROLNYCH W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311700
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311700/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-29 08:51
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3a0b8b2-51a3-48de-b7f4-9871bb1205b2
- Identyfikator
- 7123235796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311700 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa 6 sztuk nowych i nieużywanych zestawów komputerowych klasy PC na potrzeby Wojewódzkiego Biura Geodezji i Urządzania Terenów Rolnych w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I URZĄDZANIA TERENÓW ROLNYCH W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060659264
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bursaki 17
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-150
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 532 83 52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wbglubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wbglubelskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b3a0b8b2-51a3-48de-b7f4-9871bb1205b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa 6 sztuk nowych i nieużywanych zestawów komputerowych klasy PC na potrzeby Wojewódzkiego Biura Geodezji i Urządzania Terenów Rolnych w Lublinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3a0b8b2-51a3-48de-b7f4-9871bb1205b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311700
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092506/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa 6 zestawów komputerowych klasy PC do obsługi scanningu laserowego na potrzeby Wojewódzkiego Biura Geodezji i Urządzania Terenów Rolnych w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175782
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NAG.263.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 286068,79 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 184847,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk nowych i nieużywanych zestawów komputerowych klasy PC na potrzeby Wojewódzkiego Biura Geodezji i Urządzania Terenów Rolnych w Lublinie.
2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany oraz musi zostać przekazany Zamawiającemu w opakowaniu zabezpieczającym przed uszkodzeniem w czasie transportu. Zamawiający wymaga aby poszczególne urządzenia wchodzące w skład jednego zestawu były tej samej marki i modelu, co w pozostałych zestawach.
3. Okres gwarancji:
Komputery z oprogramowaniem - min. 24 miesiące gwarancji
Monitory - min. 24 miesiące gwarancji
Klawiatury - min. 12 miesięcy gwarancji
Myszki - min. 12 miesięcy gwarancji
4. Minimalne parametry przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30211000-1 - Komputery wysokowydajne
48620000-0 - Systemy operacyjne
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294831 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294831 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294831 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Doliński Łukasz ZNAK.PL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991821415
7.3.3) Ulica: Kaliska 1
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-131
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294831 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |