Przebudowa budynku magazynowego przy ul. Gwarków na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Wałbrzychu

Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311730
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311730/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-29 09:05
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06b25af7-69ec-4d8c-823b-df0bddabe78a
Identyfikator
8862588515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie kotłówInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

SYNERGIS INSTALACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWAŁBRZYCH, PL · lot 0
486 755,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311730 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku magazynowego przy ul. Gwarków na potrzeby
Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Wałbrzychu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891322535

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74650061

1.5.8.) Numer faksu: biuro@mzuk.com.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzuk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,230121,06068c93d0c7b2e26ab63db3d7d6b03e.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku magazynowego przy ul. Gwarków na potrzeby
Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Wałbrzychu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06b25af7-69ec-4d8c-823b-df0bddabe78a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311730

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222021

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/DRI/TP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 413680,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie wewnętrznych instalacji wodociągowych, sanitarnych oraz wentylacji nawiewno – wywiewnej na zadaniu pn. „Przebudowa budynku magazynowego przy ul. Gwarków na potrzeby Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Wałbrzychu. zgodnie z Umową, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Dokumentacją projektową, STWiORB, Tabelą elementów rozliczeniowych oraz Ofertą Wykonawcy.
2. Przebudowa i remont dotyczą części biurowo-socjalnej i obejmują:
1) wykonanie stalowej konstrukcji wsporczej dla dwóch central wentylacyjnych, umieszczonych na antresoli części biurowo-socjalnej,
2) wykonanie wewnętrznej instalacji wod-kan wraz z próbami ciśnieniowymi,
3) wykonanie instalacji c.o. – ogrzewanie wodne, pompowe z rozdziałem dolnym
niskotemperaturowe o trzech obiegach grzewczych,
4) wykonanie wentylacji nawiewno – wywiewnej pomieszczeń biurowych i socjalnych, szatni i sanitariatów,
5) wykonanie kotłowni zasilanej przez niskotemperaturowy kocioł z zasobnikiem na paliwo stałe, pellet, o mocy 50 kW. Kocioł na paliwo stałe będzie posiadał własny komin dostosowany dla kotła pracującego z niewysoką temperaturą spalin DN 180 o wysokości około 10,3 m

3. Szczegółowy zakres przedmiotu Umowy określają:
1) Umowa,
2) Specyfikacja Warunków Zamówienia (zwana w dalszej treści „SWZ”) wraz z ewentualnymi wyjaśnieniami Zamawiającego do SWZ i zmianami SWZ ,
3) Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik do Umowy,
4) STWiORB, stanowiące załącznik do Umowy,
5) Oferta Wykonawcy, stanowiąca załącznik do Umowy,
6) Tabela elementów rozliczeniowych, stanowiąca załącznik do Umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 486755,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 804328,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 486755,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SYNERGIS INSTALACJE SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8863020521

7.3.3) Ulica: Hetmańska 70C

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-316

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 486755,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane