Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr 54 w m. Sobków
Miasto i Gmina Sobków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311817
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 09:28
- Lokalizacja
- Sobków, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ba036d5-e1b5-47cc-8803-c6d2ce72d1ee
- Identyfikator
- 6562215944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311817 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr 54 w m. Sobków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Sobków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010731
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 12
1.5.2.) Miejscowość: Sobków
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-305
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413871037
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sobkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sobkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.sobkow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr 54 w m. Sobków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ba036d5-e1b5-47cc-8803-c6d2ce72d1ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043733/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr 54 w m. Sobków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238171
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.8.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4375394,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego zamierzenia inwestycyjnego polegającego na zagospodarowaniu terenu rekreacyjnego w miejscowości Sobków, w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego na działce nr 54 w m. Sobków”.
2. Teren inwestycji zlokalizowany jest w miejscowości Sobków w obrębie działki o nr ewid. 54 oraz części działek o nr ewid. 31, 53, 55 i 72/1 położonych w obrębie 0001 Sobków, gm. Sobków. Teren przedmiotowej inwestycji zlokalizowany jest w obszarze „układu urbanistycznego Sobkowa” oraz w obrębie stanowiska archeologicznego wpisanych do Gminnej Ewidencji Zabytków. Ponadto inwestycją objęta jest figura św. Floriana wpisana indywidualnie do Gminnej Ewidencji Zabytków.
3. W związku z lokalizacją inwestycji Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia robót zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wytycznymi właściwego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.4. Zakres niniejszego zamówienia obejmuje w szczególności:
4.1. realizację robót przygotowawczych i ogólnobudowlanych, w tym roboty rozbiórkowe i demontażowe, roboty ziemne, wycinkę kolidującej zieleni, niwelację terenu, obsługę geodezyjną oraz wywóz i zagospodarowanie odpadów,
4.2. wymianę istniejących oraz wykonanie projektowanych nawierzchni utwardzonych z kostki brukowej oraz nawierzchni wodoprzepuszczalnej wraz z obrzeżami krawężnikowymi,
4.3. dostawę i montaż elementów małej architektury w tym: ławki parkowe, leżaki, kosze na śmieci oraz odnowę tablicy ogłoszeniowej,
4.4. wykonanie makiety dawnego rynku z brązu wraz z postumentem z granitu,
4.5. dokonanie korekty lokalizacji upamiętniającego 160 rocznicę stacjonowania wojsk Generała Mariana Langiewicza oraz wykonanie prac renowacyjno-konserwatorskich figury św. Floriana zgodnie z programem prac konserwatorskich,
4.6. wykonanie trzech rodzajów pergoli o konstrukcji drewnianej,
4.7. budowę fontanny multimedialnej chodnikowej wraz z niezbędną infrastrukturą, wraz z doprowadzeniem instalacji elektrycznej i wodociągowej,
4.8. dostawę i montaż prefabrykowanego szaletu miejskiego, wraz z niezbędną infrastrukturą oraz doprowadzeniem przyłączy wodociągowego, kanalizacyjnego oraz energetycznego. Zamawiający wymaga, aby obiekt został wyposażony w system płatności wraz ze zintegrowanym mechanizmem automatycznego otwarcia drzwi po dokonaniu płatności,
4.9. remont istniejącego przystanku autobusowego,
4.10. wykonanie murku wraz z elementami małej architektury: ławeczkami oraz donicami,
4.11. budowę zadaszonej sceny z zapleczem oraz siedziskami, wraz z doprowadzeniem przyłącza wodociągowego i kabla zasilającego,
4.12. wykonanie prac związanych z zielenią: realizacja pielęgnacji istniejącej zieleni, założenie trawnika oraz nasadzenia drzew, krzewów oraz roślin niskich,
4.13. wykonanie infrastruktury technicznej w tym: sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej, w tym urządzenia zbiornikowo-tłocznego oraz instalacji elektrycznych
i oświetlenia terenu.
5. Szczegółowy zakres robót i warunki realizacji określają:
5.1. dokumentacja projektowa zawarta w Załączniku nr 10 do SWZ, na którą składają się:
a) projekty budowlane i techniczne;
b) przedmiary robót;
c) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót;
d) dokumentacja formalno-prawna;
5.2. wzór umowy – stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.
6. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy i nie stanowią wyłącznej podstawy określenia zakresu robót. Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentacją projektową oraz warunkami terenowymi przed złożeniem oferty. Zamawiający zaleca przeprowadzenie wizji lokalnej terenu obejmującego cały zakres inwestycji. Koszty związane z przeprowadzeniem wizji lokalnej oraz ryzyko związane z błędnym skalkulowaniem ceny oferty lub niedoszacowaniem zakresu robót, w pełni obciążają Wykonawcę.
Uwaga: Z realizacji robót wyłączono zakres opracowania obejmujący budowę toru rowerowego typu pumptrack.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45237000-7 - Roboty budowlane w zakresie scen
45215500-2 - Toalety publiczne
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4421563,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5286998,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4421563,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387425314
7.3.3) Ulica: ul. H. Sienkiewicza 40
7.3.4) Miejscowość: Oblęgorek
7.3.5) Kod pocztowy: 26-067
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Nadzory Budowlane – Obsługa Inwestycji MJJ Marek Jakóbkiewicz - pełnienie funkcji kierownika budowy
SPEKTRUM Kielce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością- pełnienie funkcji kierownika robót branży elektrycznej
INŻ -BUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością- pełnienie funkcji kierownika budowy - pełnienie funkcji kierownika robót branży sanitarnej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4421563,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 22 miesiące
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |