Zagospodarowanie przestrzeni wokół przystani rzecznej w miejscowości Kazimierz Dolny w ramach rozbudowy potencjału turystycznego MOF
Gmina Kazimierz Dolny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311842
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 09:36
- Lokalizacja
- Kazimierz Dolny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5bf569c-a709-4b6e-948b-0d67a3450f41
- Identyfikator
- 7162658035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311842 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni wokół
przystani rzecznej w miejscowości Kazimierz Dolny w ramach rozbudowy potencjału turystycznego MOF
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kazimierz Dolny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020078
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Senatorska 5
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierz Dolny
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-120
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umkd.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umkazimierzdolny.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umkd.zetopzp.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni wokółprzystani rzecznej w miejscowości Kazimierz Dolny w ramach rozbudowy potencjału turystycznego MOF
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5bf569c-a709-4b6e-948b-0d67a3450f41
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039316/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa potencjału turystycznego MOF Miasta Puławy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż zadanie jest dofinansowane z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021 – 2027, działanie 11.2 Ochrona dziedzictwa naturalnego, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój turystyki obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Priorytetu Rozwój zrównoważony terytorialnie.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180261
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest: zagospodarowanie przestrzeni wokół przystani rzecznej w miejscowości Kazimierz Dolny w ramach rozbudowy potencjału turystycznego MOF.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: remont pomostu
i schodów terenowych, polegający na wymianie drewnianych desek na deski kompozytowe, zagospodarowanie terenu działki poprzez obiekty małej architektury, w tym ławkostoły, kosze i tablicę informacyjną, tj.:
- rozbiórka istniejących elementów tj. desek drewnianych pomostu, legarów, desek czołowych schodów drewnianych,
- rozbiórka i ponowny montaż stalowych okuć,
- uzupełnienie i montaż desek całego pomostu,
- ustawienie ławkostołów, koszy na śmieci i tablicy informacyjnej,
- montaż desek czołowych,
- montaż schodów drewnianych,
- montaż stalowych okuć,
- ustawienie koszy
Zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy objęty ceną ofertową zawiera także:
i. organizację i zagospodarowanie placu robót;
ii. oznakowanie i zabezpieczenie wykonywanych robót oraz zapewnienie bezpieczeństwa na placu robót;
iii. zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych prób, badań i odbiorów oraz ewentualnego uzupełnienia dokumentacji odbiorczej dla zakresu robót objętych przedmiotem zamówienia;
iv. zapewnienie obsługi geodezyjnej przez uprawnione służby geodezyjne, obejmującej wytyczenie w terenie oraz wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej;
v. po zakończeniu robót uporządkowanie terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215466,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424989,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215466,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Hydrotechnicznych i Melioracyjnych "Hydro - Mel" Jerzy Mielniczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171156037
7.3.4) Miejscowość: Poniatowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215466,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |