Wykonanie dokumentacji na odwodnienie drogi powiatowej Nr 1724R Tywonia-Jarosław od km 1+942 do 1+982 w m. Pawłosiów
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00311868
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311868/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-29 09:43
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8687c26c-8579-4bff-b5f6-579eca179495
- Identyfikator
- 7921805529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311868 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji na odwodnienie drogi powiatowej Nr 1724R Tywonia-Jarosław od km 1+942 do 1+982 w m. Pawłosiów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 17
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdjaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pzdjaroslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji na odwodnienie drogi powiatowej Nr 1724R Tywonia-Jarosław od km 1+942 do 1+982 w m. Pawłosiów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8687c26c-8579-4bff-b5f6-579eca179495
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311868
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120155/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wykonanie dokumentacji na odwodnienie drogi powiatowej Nr 1724R Tywonia - Jarosław od km 1+942 do 1+982 w m. Pawłosiów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowany zakres usług obejmuje wykonanie odwodnienia drogi powiatowej Nr 1724R Tywonia-Jarosław od km 1+942 do 1+982 w m. Pawłosiów strona Lewa z częściowo otwartym rowem ,kanalizacją deszczową oraz z przepustem pod drogą gminną Nr 114038.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu najkorzystniejszą ofertę złożył Wykonawca Biuro Usług Inżynierskich KIER-BUD COMPLEX inż. Jacek Kierepka, oferując wykonanie zamówienia za kwotę 19 000,00 zł brutto. W dniu 16 czerwca 2026 r. Wykonawca poinformował Zamawiającego o rezygnacji z uzupełnienia podmiotowych środków dowodowych, wskazując, iż nie jest w stanie spełnić warunków wymaganych w postępowaniu.W związku z powyższym Zamawiający dokonał oceny kolejnej oferty podlegającej rozpatrzeniu. Cena tej oferty wynosi 72 570,00 zł brutto i znacząco przekracza kwotę 17 220,00 zł brutto, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości ceny tej oferty.
Wobec powyższego zachodzą przesłanki do unieważnienia postępowania.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZP.271.1.17.2026 - postępowanie unieważnione.| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |