Dostawa wyposażenia skrzyń do kuchni polowych KP - 200/340.

1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311936
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-29 10:01
Lokalizacja
Wałcz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-918b09fb-432d-48a0-86b8-9e63e5b03178
Identyfikator
7651684463
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweŁyżkiSprzęt kuchennyPojemniki na żywnośćSiekieryKłódkiSkrzynki narzędzioweLatarki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311936 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia skrzyń do kuchni polowych KP - 200/340.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320927404

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ciasna 7

1.5.2.) Miejscowość: Wałcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-601

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 1rblog.szp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 1rblog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia skrzyń do kuchni polowych KP - 200/340.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-918b09fb-432d-48a0-86b8-9e63e5b03178

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022116/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Dostawa wyposażenia skrzyń do kuchni polowych KP – 200/340

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 52/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pokrowców w ilościach podanych poniżej:
podstawa 113 sztuk, opcja 226 sztuk , ilość podstawa+ opcja 339 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 37191,69 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa łyżek w ilościach podanych poniżej:
1/ Łyżka wazowa 0,25-0,30 l ze stali nierdzewnej monoblock-podstawa 113 sztuk, opcja 226 sztuk , ilość podstawa+ opcja 339 sztuk
2/ pŁyżka czerpakowa 0,7 l ze stali nierdzewnej monoblock -podstawa 113 sztuk, opcja 226 sztuk , ilość podstawa+ opcja 339 sztuk
3/ Łyżka czerpakowa 4 l ze stali nierdzewnej - podstawa 113 sztuk, opcja 226 sztuk , ilość podstawa+ opcja 339 sztuk
4/ Łyżka kuchenna do zasmażki i serwowania dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - podstawa 113 sztuk, opcja 226 sztuk , ilość podstawa+ opcja 339 sztuk
5/ Łopatka do kotletów dł.400-450 mm ze stali nierdzewnej - podstawa 113 sztuk, opcja 226 sztuk , ilość podstawa+ opcja 339 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 144827,58 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa ostrzałek w ilościach podanych poniżej:
podstawa 113 sztuk, opcja 226 sztuk , ilość podstawa+ opcja 339 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

31521320-3 - Latarki

44521210-3 - Kłódki

4.5.5.) Wartość części: 44653,08 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników na żywność w ilościach podanych poniżej:
1/ Pojemnik na żywność z pokrywką z tworzywa sztucznego o poj. 5-6 l -podstawa 20 sztuk, opcja 30 sztuk , ilość podstawa+ opcja 50 sztuk
2/ Pojemnik na żywność i przyprawy z pokrywką z tworzywa sztucznego
o poj. 1,5 -2,0 l - podstawa 125 sztuk, opcja 250 sztuk , ilość podstawa+ opcja 375 sztuk
3/ Pojemnik na płyny/butelka z tworzywa sztucznego o poj. 1,0-1,5 l - podstawa 10 sztuk, opcja 20 sztuk , ilość podstawa+ opcja 30 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 15321,25 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa siekier w ilościach podanych poniżej:
podstawa 63 sztuk, opcja 126 sztuk , ilość podstawa+ opcja 189 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 3698,73 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kłódek w ilościach podanych poniżej:
podstawa 218 sztuk, opcja 200 sztuk , ilość podstawa+ opcja 418 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 9279,60 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa stolnic w ilościach podanych poniżej:
podstawa 99 sztuk, opcja 154 sztuk , ilość podstawa+ opcja 253 sztuk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 374207,24 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa skrzyń w ilościach podanych poniżej:
podstawa 29 kpl, opcja 30 kpl , ilość podstawa+ opcja 59 kpl

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 158120,00 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa latarek w ilościach podanych poniżej:
podstawa 100 kpl, opcja 150 kpl , ilość podstawa+ opcja 250 kpl

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39223100-2 - Łyżki

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221130-7 - Pojemniki na żywność

44511400-9 - Siekiery

44521210-3 - Kłódki

44512930-0 - Skrzynki narzędziowe

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 34755 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy