Poprawa dostępności do obiektów ZOZ Ropczyce – 2 zadania.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00311958
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00311958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-29 10:08
Lokalizacja
Ropczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57aec684-bdba-4422-a8f2-5eafec16ffba
Identyfikator
8181429388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeZbrojenieBetonowanieRoboty murarskie i muroweWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowychMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynienPokrywanieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty ciesielskieRoboty malarskie i szklarskieRoboty malarskieRoboty izolacyjneInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie ścianek działowychRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty budowlane w zakresie budynków sądowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń chłodzącychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE "BUDOMAX" KUŹNIAR SPÓŁKA JAWNARzeszów,, PL · lot 0
2 709 895,62 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-INSTALACYJNE "BUDOMAX" KUŹNIAR SPÓŁKA JAWNARzeszów,, PL · lot 1
1 190 582,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00311958 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności do obiektów ZOZ Ropczyce – 2 zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zozropczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozropczyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57aec684-bdba-4422-a8f2-5eafec16ffba

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa dostępności do obiektów ZOZ Ropczyce – 2 zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57aec684-bdba-4422-a8f2-5eafec16ffba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008854/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane w ramach projektu "Poprawa dostępności do obiektów ZOZ Ropczyce - Dostępność Plus dla POZ"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Obydwa zadania są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna”2 programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202381

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zn_2026_11

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa dostępności do obiektów ZOZ Ropczyce – 2 zadania”

Zadanie I - Przychodnia Rejonowa w Ropczycach

Zakres robót obejmuje:
• Remont wyznaczonych pomieszczeń komunikacyjnych polegający na wymianie posadzek, malowaniu ścian , wykonaniu sufitów podwieszanych , wymianie i montażu oświetlenia. Wyposażenie pomieszczeń w system FON oraz montaż tabliczek zgodnie ze standardami dostępności POZ ,
• Doposażenie klatek schodowych w elementy ułatwiające poruszanie się osobom niepełnosprawnym, wymiana drzwi na ognioodporne,
• Remont pomieszczeń higieniczno – sanitarnych będących w obszarze opracowania,
• Utwardzenie terenu przy miejscach postojowych dla osób z niepełnosprawnością
• Demontaż istniejącej kostki brukowej oraz wykonanie podbudowy pod nowe nawierzchnie z kostki brukowej
• Oznakowanie pionowe i poziome miejsca postojowego dla osób z niepełnosprawnością ,
• Wymiana ślusarki drzwiowej zewnętrznej w części objętej opracowaniem
• Projekt obejmuje remont i dostosowanie spocznika oraz schodów zewnętrznych do potrzeb osób o obniżonej mobilności poprzez montaż balustrad i pochwytów , montaż FON , kontrastowych oznaczeń, montaż wycieraczek ,
• Remont pomieszczeń objętych projektem wewnątrz budynku ,

Obydwa zadania są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna”2 programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027


Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ – Dokumentacja Techniczna stanowiąca Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261400-8 - Pokrywanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45216112-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków sądowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 3805011,19 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa dostępności do obiektów ZOZ Ropczyce – 2 zadania”
Zadanie II - Filia Przychodni Rejonowej w Sędziszowie Małopolskim , Zagorzyce 190; Filia Przychodni Rejonowej w Sędziszowie Małopolskim , Iwierzyce 81; Filia Przychodni Rejonowej w Ropczycach, Niedźwiada 10


Zakres robót obejmuje:
• Wymiana posadzek, malowanie ścian w pomieszczeniach komunikacji , wymiana oświetlenia
• Montaż systemu FON
• Zakup i montaż tabliczek informacyjnych , pochwytów ułatwiających przemieszczanie w pomieszczeniach komunikacji oraz na klatce schodowej ,poręczy zgodnie ze standardami POZ
• Remont pomieszczeń higieniczno sanitarnych będących w obszarze opracowania ,
• Remont gabinetów lekarskich zgodnie z projektem wykonawczym
• Wymiana posadzek oraz malowanie ścian w pomieszczeniach pomocniczych, magazynach , szatniach i pomieszczeniach socjalnych ,
• Demontaż i montaż nowych drzwi wewnętrznych według opracowań,
• Remont rejestracji w budynkach przychodni ,
• Wyznaczenie miejsca dla osób niepełnosprawnych zgodnie ze standardami dostępności POZ
• Poszerzenie chodnika z kostki brukowej
• Wykonanie nowych nawierzchni z kostki brukowej
• Wykonanie instalacji elektrycznych, sanitarnych wg projektów branżowych

Obydwa zadania są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna”2 programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027


Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ – Dokumentacja Techniczna stanowiąca Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261400-8 - Pokrywanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45216112-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków sądowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 1510740,09 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2709895,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3498227,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2709895,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne "Budomax" Kuźniar Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690324828

7.3.3) Ulica: Jagiellońska 9

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-025

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2709895,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-02-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1190582,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1484258,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1190582,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne "Budomax" Kuźniar Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690324828

7.3.3) Ulica: Jagiellońska 9

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-025

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1190582,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane