,,Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Węgleszyn-Dębina poł. na dz. 1041 od km 0+000 do km 0+580 dł. 580 mb”
GMINA OKSA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312032
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 10:29
- Lokalizacja
- Oksa, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-564d2540-8eb6-4e09-97f7-f000d4319ae0
- Identyfikator
- 6562214821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312032 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Węgleszyn-Dębina poł. na dz. 1041 od km 0+000 do km 0+580 dł. 580 mb”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OKSA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010435
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Włoszczowska 22
1.5.2.) Miejscowość: Oksa
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-363
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@oksa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.oksa.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaoksa.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Węgleszyn-Dębina poł. na dz. 1041 od km 0+000 do km 0+580 dł. 580 mb”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-564d2540-8eb6-4e09-97f7-f000d4319ae0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00165140/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 PRZEBUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ W M. WĘGLESZYN DĘBINA POŁ. NA DZ. NR 1041
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260696
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.RB.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w m. Węgleszyn-Dębina poł. na dz. 1041 od km 0+000 do km 0+580 dł. 580 mb.
W ramach planowanej inwestycji przewidziano wykonanie następujących robót:
- Plantowanie poboczy obustronne wykonywane mechanicznie przy grubości ścinania 10 cm z transportem urobku na 3 km szer. 0,75 m na dł. 580 mb,
- Rozbiórka uszkodzonej podbudowy ( koryta gł. 35 cm) na całej szerokości jezdni z transportem urobku na 3 km na dł.580 mb szer. 4,5 m plus rozjazdy 50 m2,
- Warstwy odsączające wykonane i zagęszczane mechanicznie o gr.10 cm
- Warstwa dolna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20cm,
- Warstwa dolna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20cm,
- Mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,5 kg/m2. Lokalizacja 580 mb * 4,0 m = 2320 m2 plus rozjazdy 50 m2.
- Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową mechaniczne w ilości 75 kg/m2
- Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm po zagęszczeniu (warstwa ścieralna).
- Wykonanie utwardzenia poboczy obustronne materiałem kamiennym szer. 0,5 m gr. 7 cm.
- Formowanie i zagęszczanie nasypów z materiału z rozbiórki uszkodzonej podbudowy.
Podstawowe dane przedmiotowej inwestycji:
Długość przebudowywanej drogi: - 580 mb,
Szerokość jezdni: - 4,00m.
Szerokość pobocza ulepszonego kruszywem: - 0,50m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315994,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 566857,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315994,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe ,,WOJTRANS”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6562333810
7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-300
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315994,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |