Remont sanitariatów i wymiana instalacji CW i ZW w budynku głównym Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzinie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312038
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 10:30
- Lokalizacja
- Świebodzin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9977be4-74d0-4a55-b923-707259a0a876
- Identyfikator
- 9271733297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312038 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów i wymiana instalacji CW i ZW w budynku głównym Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Fryderyka Chopina w Świebodzinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970570835
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Park Chopina 1
1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp2sw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp2swiebodzin.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13076951.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sanitariatów i wymiana instalacji CW i ZW w budynku głównym Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9977be4-74d0-4a55-b923-707259a0a876
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235883
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP2.2600.1.2026.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont sanitariatów i wymiana instalacji CW i ZW w budynku głównym Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzinie.
W ramach realizacji zamówienia należy wykonać roboty budowlane w zakresie:
a) branży budowlanej m.in. rozebranie ścianek działowych, skucie płytek glazurowych, wymiana drzwi, roboty murarskie, wymiana kratek wentylacyjnych, wykonanie gładzi gipsowej, ułożenie płytek glazurowych i terakotowych, malowanie ścian i sufitów, malowanie rur i grzejników, montaż kabin sanitarnych,
b) branży sanitarnej m.in. wymiana kratek ściekowych, podejść odpływowych, misek ustępowych, pisuarów, umywalek i baterii umywalkowych,
c) branży elektrycznej m.in. wymiana opraw oświetleniowych i gniazd wtykowych, wykonanie pomiarów skuteczności zerowania.
2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Przedmiarze robót, stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ oraz Dokumentacji projektowej i STWiOR, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380358,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 469000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380358,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID Andrzej Kłysz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 081087765
7.3.3) Ulica: ul. Partyzancka 4/2
7.3.4) Miejscowość: Świebodzin
7.3.5) Kod pocztowy: 66-200
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380358,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |