Program Modernizacji Budynków Użyteczności Publicznej w Gminie Strzegom - Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszanach
Gmina Strzegom
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312039
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312039/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 10:31
- Lokalizacja
- Strzegom, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89fa2592-da96-4e3a-878e-c2e8d3be449c
- Identyfikator
- 8842365255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312039 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Program Modernizacji Budynków Użyteczności Publicznej w Gminie Strzegom
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszanach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzegom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 38
1.5.2.) Miejscowość: Strzegom
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-150
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748560599
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: strzegom@strzegom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzegom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13059071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Program Modernizacji Budynków Użyteczności Publicznej w Gminie Strzegom- Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszanach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89fa2592-da96-4e3a-878e-c2e8d3be449c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038444/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Program modernizacji budynków użyteczności Publicznej w Gminie Strzegom – PLACÓWKI OŚWIATOWE (trzy postępowania)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet nr 9: Fundusze Europejskie na rzecz transformacji obszarów górniczych na Dolnym Śląsku, Działanie nr 9.6 Transformacja środowiskowa- ZIT.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233649
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIiZP.271.11.2026.AJk
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 16333700,55 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2018700,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej, w którym mieści się Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszanach wraz z robotami remontowymi i towarzyszącymi w ramach zadania pn.: „Program modernizacji budynków użyteczności publicznej w Gminie Strzegom – Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszanach”. Budynek mieści się w Olszanach 33a, na terenie działek 549/6, 549/7, obręb 021906_5.0013, Olszany.
Przedmiot zamówienia obejmuje m. in.:
-roboty rozbiórkowe, demontażowe,
-docieplenie – ściana wewnętrzna strychu,
-docieplenie – ściana wewnętrzna do piwnicy,
-docieplenie – strop przy przepływie ciepła z dołu do góry – strop strychu,
-docieplenie – strop przy przepływie ciepła z góry do dołu – strop nad nieogrzewaną piwnicą,
-docieplenie – podłoga na gruncie,
-docieplenie – ściana zewnętrzna z wykorzystaniem tynku termochronnego od zewnątrz i od wewnątrz,
-docieplenie – ściany fundamentowej od wewnątrz,
-wykonanie iniekcji ścian zewnętrznych,
-wykonanie cokołu,
-wymianę stolarki okiennej, montaż nawiewników higrosterowalnych, montaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, montaż rolet wewnętrznych sterowanych ręcznie zgodne z WT (tzw. refleksole stanowiące ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem pomieszczeń)- w oknach na elewacji frontowej przedniej oraz elewacjach bocznych),
-wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
-wykonanie wentylacji mechanicznej,
-kompleksową modernizację instalacji c.o., c.w.u., k.s i wodociągowej,
-zakup i montaż osłon na grzejniki w klasach i na korytarzu,
-wymiana studni chłonnej, wraz z montażem nowej pompy oraz wykonaniem drenażu,
-wymiana instalacji elektrycznej w tym m.in.: gniazd wtykowych, instalacji i opraw oświetleniowych, montaż instalacji teletechnicznych, instalacji zestawu domofonowego i dzwonka szkolnego, wymiana instalacji odgromowej, instalacji przeciwpożarowego wyłącznika prądu, instalacji oświetlenia ogólnego i awaryjnego, wykonanie instalacji zasilania urządzeń, montaż nowej rozdzielnicy z aparaturą,
-wymiana obróbek blacharskich (rynny, rury spustowe),
-remont pomieszczeń budynku,
-remont schodów wejściowych z przełożeniem kostki na chodniku przy dojściu do budynku,
-zapewnienie niezbędnych warunków do korzystania z obiektu przez osoby niepełnosprawne poprzez: zakup i montaż elementów określonych w dokumentacji technicznej - poza udogodnieniami opisanymi w pozostałej części dokumentacji do wykonania w ramach zaprojektowanych prac należy uwzględnić również: informacja dotykowa o kierunkach ewakuacji w postaci piktogramów dotykowych - montowana w łatwo dostępnych miejscach (na poręczach lub narożach ścian),
-dostawa i montaż armatury oraz wyposażenia dla każdej umywalki: uchwyt na ręczniki papierowe - naścienny, stal nierdzewna, szczotkowana, satyna mat, lustro, kosz na śmieci - stal nierdzewna, szczotkowana satyna mat, poj. 10 l z pokrywą otwieraną pedałem i z wewnętrznym wyciąganym wkładem,
-zakup i montaż podwójnego uchwytu na flagę,
-wymiana ogrodzenia (ok. 2mb),
-dostawę, montaż i uruchomienie systemu zarządzania energią, zgodnie z projektem technicznym – wykonawczym – instalacje sanitarne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3444000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3485000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3444000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DECO CELANENERGY SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8961518311
7.3.3) Ulica: Parkowa11
7.3.4) Miejscowość: Siedlec
7.3.5) Kod pocztowy: 55-095
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3444000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |