„Przebudowa drogi powiatowej nr 2015B w miejscowości Kołaki Kościelne w zakresie budowy chodnika”
POWIAT ZAMBROWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312104
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 10:47
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fda7b38-d492-40c6-8980-b5125a768fd7
- Identyfikator
- 7231628630
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312104 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 2015B w miejscowości Kołaki Kościelne w zakresie budowy chodnika”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZAMBROWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670255
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Zambrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatzambrowski.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzambrowski.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_zambrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 2015B w miejscowości Kołaki Kościelne w zakresie budowy chodnika”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fda7b38-d492-40c6-8980-b5125a768fd7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00096949/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 „Przebudowa drogi powiatowej nr 2015B w miejscowości Kołaki Kościelne w zakresie budowy chodnika”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273910
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych związanych z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2015B w miejscowości Kołaki Kościelne w zakresie budowy chodnika”
Planowane do wykonania roboty określone zostały w projekcie budowlanym oraz w przedmiarach robót.
Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wykonanych robót oraz przygotowanie tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174223,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176078,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174223,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi - Wynajem Tomasz Gałązka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7231599325
7.3.3) Ulica: Stokrotki 9
7.3.4) Miejscowość: Zambrów
7.3.5) Kod pocztowy: 18-300
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Branża elektryczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174223,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |