Remont drogi gminnej Nockowa na strażaka Nr 107354R w km 0+000 - 0+284 w miejscowości Nockowa.

Gmina Iwierzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00312152
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00312152/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-29 10:59
Lokalizacja
Iwierzyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2c24d60-4ada-418d-a037-337db94eb7c2
Identyfikator
8181584835
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 0
455 841,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312152 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nockowa na strażaka Nr 107354R w km 0+000 - 0+284 w miejscowości Nockowa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwierzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Iwierzyce 80

1.5.2.) Miejscowość: Iwierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-124

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@iwierzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.iwierzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.iwierzyce.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej Nockowa na strażaka Nr 107354R w km 0+000 - 0+284 w miejscowości Nockowa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2c24d60-4ada-418d-a037-337db94eb7c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312152

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00090008/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drogi gminnej Nockowa na strażaka Nr 107354R w km 0+000 - 0+284 w miejscowości Nockowa.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241715

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BID.271.5.2026.PA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 594518,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie rzeczowym projektu pn.: Remont drogi gminnej Nockowa na strażaka Nr 107354R w km 0+000 - 0+284 w miejscowości Nockowa zakłada się wykonanie następujących robót:
- wytyczenie realizacyjne elementów drogi,
- usunięcie warstwy humusu, grubość warstwy do 15 cm na pow. 1988 m2,
- rozbiórka podbudowy z kruszywa łamanego lub naturalnego (nawierzchnia jezdni i zjazdów) na głębokość śr. 25 cm o pow. 1396 m2,
- rozbiórka nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych śr. gr. 10 cm o pow. 73 m2,
- rozbiórka umocnień i innych elementó w betonowych, przepustów z rur betonowych, pod zjazdami i skrzyżowaniami,
- karczowanie krzewów w rowach przy drodze,
- wykonanie wykopów w ramach wykonania konstrukcji jezdni, w ilości 937 m3,
- roboty ziemne przy formowaniu nasypu drogowego, w ilości 199 m3,
- wykonanie przepustów z rur z polipropylenu lub HDPE średnicy 600 i 400 w ciągu drogi i na zjazdach o długości odpowiednio 9,0 m i 134 m ze ściankami czołowymi,
- wykonanie dwóch studni betonowych o średnicy 120 cm z pokrywą i żeliwnym włazem, przelotowa z osadnikiem, wraz z podłączeniem rur do studni,
- koryto wykonywane mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczaniem podłoża pod
podbudowę jezdni i zjazdów o pow. 1562 m2,
- frezowanie istniejącej nawierzchni o pow. 901 m2,
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem, wytrzymałość Rm-2,5MPa, grubość warstwy 25 cm, o pow. 1215 m2 (pod jezdnię) i grubości warstwy 12 cm, o pow. 143 m2 (pod zjazdami)
- wykonanie podbudowy pod jezdnię, pobocza i zjazdy z kruszywa łamanego 0/31,5, gr. po zagęszczeniu 20 cm, o pow. 1483 m2 i pod część zjazdó w gr. po zagęszczeniu 15 cm, o pow. 134 m2
- oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych, na pow. 2243 m2,
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-asfaltowej, gr. warstwy po zagęszczeniu 5 cm, na pow. 1056 m2,
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej, gr. warstwy po zagęszczeniu 4 cm na pow. 989 m2,
- plantowanie skarp i pozostałych elementów terenu, na pow. 1883 m2,
- umocnienie elementów drogi i odwodnienia ściekami betonowymi i płytami oraz wykonanie odtworzenia dojść i dojazdó w.

Wykonawca w ramach zadania opracuje i przedstawi projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót, zatwierdzony przez organ zarządzający ruchem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 455841,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585513,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 455841,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948

7.3.3) Ulica: ul. Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 455841,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane