Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312169
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312169/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 11:05
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17c2ead0-e950-4669-9d3e-d2282ec4f796
- Identyfikator
- 9111693896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312169 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931963210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 52C
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-olesnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zdp-olesnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13124941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pełnienie funkcji zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17c2ead0-e950-4669-9d3e-d2282ec4f796
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312169
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053798/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont oznakowania poziomego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249752
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DZP.252.9.2026.MM-B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego na drogach powiatowych dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy w przewidywanym zakresie i ilości:
1) Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego białego na drogach powiatowych teren Obwodów Drogowych w Oleśnicy i Sycowa - Szacunkowa ilość: do 32 000 m2, w tym:
a) przejścia dla pieszych + elementy drobnowymiarowe na terenie miasta Oleśnicy – w ilości do 3000m2
b) przejścia dla pieszych pozamiejskie + elementy drobnowymiarowe na terenie gminy Oleśnica, Bierutów, Dobroszyce – w ilości do 1200m2
c) przejścia dla pieszych + elementy drobnowymiarowe na terenie miasta Syców, Twardogóra, Międzybórz – w ilości do 750m2
d) przejścia dla pieszych pozamiejskie + elementy drobnowymiarowe na terenie gminy Syców, Twardogóra, Międzybórz, Dziadowa Kłoda – w ilości do 750m2
e) linie segregacyjne na terenie miasta Oleśnicy – w ilości do 5000m2
f) linie segregacyjne – w ilości do 21300m2 w następujących lokalizacjach:
- gmina Syców: w miejscowości Syców: ul. Kolejowa, ul. Komorowska, skrzyżowanie ul. Daszyńskiego z ul. Komorowską. W miejscowościach: Bielawki, Ślizów, Komorów, Szczodrów, Gaszowice, Stradomia Wierzchnia,
- droga 1500D – Syców – Dziadowa Kłoda (gmina Syców, gmina Dziadowa Kłoda)
- gmina Dziadowa Kłoda: w miejscowości Dziadowa Kłoda: ul. Sycowska, ul. Słoneczna, ul. 1 Maja. W m. Dalborowice: ul. Topolowa,
- gmina Międzybórz: m. Bukowina Sycowska,
- gmina Twardogóra: w miejscowości Twardogóra: ul. Wrocławska, ul. Trzebnicka, ul. Leśna,
- droga 1470D na terenie gmin Oleśnica – Dobroszyce – Twardogóra,
- droga 1467D na odcinku Oleśnica – Ligota Wielka,
- droga 1480D i 1477D w m. Dobroszyce,
- skrzyżowanie drogi 1480D i 1477D, (gm. Oleśnica k/m Jenkowice)
- skrzyżowanie drogi 1463D ul. Solnickiej i ul. Słowackiego w Bierutowie,
- droga 1466D Ligota Wielka – Ligota Mała
-droga 1480D Grabowno Wielkie – Kol. Strzelce
- droga 3501D Smardzów
- droga 3502D Oleśnica – Syców
2) Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego kolorowego (kolor czerwony) na drogach powiatowych teren Obwodów Drogowych w Oleśnicy i Sycowa - Szacunkowa ilość: do 1500 m2 w tym:
a) ścieżki rowerowe i przejścia dla pieszych – drogi powiatowe w m. Ligota Mała, Oleśnica w ilości do 1500m2.
3) Remont oznakowania poziomego cienkowarstwowego kolorowego (kolor niebieski) na drogach powiatowych teren Obwodów Drogowych w Oleśnicy i Sycowa - Szacunkowa ilość: do 600 m2, w tym:
a) miejsca dla niepełnosprawnych – drogi powiatowe na terenie miasta Oleśnicy,
b) 1 miejsce dla niepełnosprawnych – Miłowice, droga 1504D
4) Wykonanie usunięcia – frezowanie istniejącego oznakowania poziomego cienkowarstwowego - Szacunkowa ilość: do 250 m2 w tym:
- droga 1511D Oleśnica ul. Stawowa
- droga 1500D Ślizów – Dziadowa Kłoda
5) Trasowanie nowego oznakowania – do 10000mb w tym:
- droga 1511D Oleśnica ul. Stawowa
- droga 1480D Kol. Strzelce
- droga 1500D Ślizów – Dziadowa Kłoda
3. Ilości poszczególnych prac podane w § 1 ust. 2 umowy oraz w formularzu ofertowym są ilościami prognozowanymi. Ostateczna ilość robót będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zamierza zlecić do wykonania co najmniej 60% maksymalnej wartości umowy określonej w § 3 ust. 1 umowy. Z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości umowy wskazanej w § 3 ust. 1 umowy w pełnej wysokości Wykonawcy nie przysługują od Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został opisany w niniejszej SWZ oraz jej załącznikach m.in. SST, formularzu ofertowym oraz projekcie umowy.
5. Wykonawca na wykonany przedmiot umowy udzieli 9-miesięcznej gwarancji na oznakowanie cienkowarstwowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922000-6 - Urządzenia do znakowania dróg
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 337954,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 663585,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 337954,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MalCom Krzysztof Kędzierski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9131403430
7.3.3) Ulica: ul. Ogrodowa 25h
7.3.4) Miejscowość: Smolec
7.3.5) Kod pocztowy: 55-080
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 337954,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |