Zakup modułowego kontenera magazynowego
GMINA BISKUPIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312215
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312215/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-29 11:20
- Lokalizacja
- Biskupiec, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-737caf63-2064-465e-935c-7c80293f71ff
- Identyfikator
- 7393752691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312215 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup modułowego kontenera magazynowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BISKUPIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743568
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 2
1.5.2.) Miejscowość: Biskupiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897150118
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@biskupiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biskupiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-737caf63-2064-465e-935c-7c80293f71ff1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup modułowego kontenera magazynowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-737caf63-2064-465e-935c-7c80293f71ff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312215
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031724/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup modułowych kontenerów magazynowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284661
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BMB-ZP. 271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 240000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch nowych kontenerów modułowych dla Gminy Biskupiec w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia, rozładunku i posadowienia fabrycznie nowych kontenerów wraz z żądanym wyposażeniem, zgodnych z umową, bez wad fizycznych i prawnych wraz z oświadczeniami gwarancyjnymi.
Kontenery należy dostarczyć do miejscowości Biskupiec, na ul. Żółkiewskiego, dz. Nr 11/7 obr. Biskupiec,
11-300 Biskupiec. Koszt dostawy, rozładunku i posadowienia pokrywa Wykonawca.
W ramach posadowienia należy wykonać:
• Korytowanie,
• Utwardzenie,
• Ułożenie stabilnego podłoża (np. w formie płyt drogowych).
Szczegółowy opis przedmiotu zawiera plik: 06 opis przedmiotu zamówienia kontenery.
Zamówienie nie jest podzielone na części. Podział na części zamówienia byłby z przyczyn ekonomicznych (m.in. podwojone koszty transportu i ewentualny wpływ powielonego transportu na zanieczyszczenia środowiska), organizacyjnych, ze względu na specyfikę zamówienia (2 identyczne egzemplarze) oraz zasady wykonania posadowienia bezzasadny. Dwóch i więcej Wykonawców na tym samym placu czy w bliskiej od siebie odległości dezorganizowałoby pracę każdego z nich, powodowałoby występowanie kolizji, problemów logistycznych (np. transport sprzętu ciężkiego, manewrowanie ciężkim sprzętem), co wpłynęłoby negatywnie na wykonanie zamówienia. Zamówienie jest dostosowane do MŚP.
Wskazanie w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, nie ma na celu możliwości doprowadzenia czy doprowadzenie do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów.
Należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. Kryteriami stosowanymi w celu oceny równoważności są parametry techniczno/eksploatacyjno/użytkowe nie gorsze niż te, podane w opisie przedmiotu Zamówienia.
Odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 oraz ust.3 ustawy pzp, należy rozumieć w ten sposób, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |