Budowa lądowiska dla helikopterów przy SOR Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312248
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312248/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 11:27
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ffa85bc-b4dd-45cb-8a22-c319d610ee58
- Identyfikator
- 7381794844
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312248 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa lądowiska dla helikopterów przy SOR Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Biuro Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Węgierska 21
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: korygabartosz@szpital.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ffa85bc-b4dd-45cb-8a22-c319d610ee581.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa lądowiska dla helikopterów przy SOR Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ffa85bc-b4dd-45cb-8a22-c319d610ee58
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312248
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017189/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa lądowiska dla helikopterów przy SOR Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235067
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 47/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa lądowiska dla helikopterów przy SOR Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45235100-4 - Roboty budowlane w zakresie budowy lotnisk
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45235200-5 - Roboty w zakresie budowy pasów startowych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71323000-8 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie przetwarzania przemysłowego i produkcji przemysłowej
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71314100-3 - Usługi elektryczne
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71351500-8 - Usługi badania gleby
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2863071 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3444000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2863071 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Heli Factor Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366550464
7.3.3) Ulica: Lektykarska 4A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-687
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2863071 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |