Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach o numerach ewidencyjnych gruntu 221/54, 221/50, 221/47 w Strzelcach Krajeńskich
Gmina Strzelce Krajeńskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312326
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312326/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 11:45
- Lokalizacja
- Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f4d1457-691c-46fc-a77f-5e31ebeffb50
- Identyfikator
- 5992777199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312326 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach o numerach ewidencyjnych gruntu 221/54, 221/50, 221/47 w Strzelcach Krajeńskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelce Krajeńskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966763
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wolności 48
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@strzelce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzelce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f4d1457-691c-46fc-a77f-5e31ebeffb501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi i kanalizacja deszczową na działkach o numerach ewidencyjnych gruntu 221/54, 221/50, 221/47 w Strzelcach Krajeńskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f4d1457-691c-46fc-a77f-5e31ebeffb50
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312326
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048807/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa ulicy Fabrycznej w Strzelcach Krajeńskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi wewnętrznej wraz z zatokami postojowymi na działkach nr 221/54, 221/50 i 221/47 oraz budowa sieci kanalizacji deszczowej na działce o nr 221/54 w Strzelcach Krajeńskich. W ramach powyższych robót zaplanowano wykonanie drogi wewnętrznej oraz zatok postojowych wykonanych z kostki brukowej betonowej oraz sieci kanalizacji deszczowej od istniejącego kolektora zlokalizowanego w ul. Północnej.
2. Zakres planowanych do wykonania robót będzie obejmował w szczególności:
1. Branża drogowa
• Roboty rozbiórkowe,
• Roboty przygotowawcze,
• Roboty ziemne,
• Wykonanie obramowania projektowanej konstrukcji krawężnikami,
• Wykonanie podbudowy pomocniczej i zasadniczej,
• Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej.
2. Branża sanitarna,
• Roboty przygotowawcze,
• Roboty ziemne,
• Wykonanie rurociągów kanalizacji grawitacyjnej,
• Wykonanie wpustów deszczowych ulicznych,
• Wykonanie studni kanalizacji deszczowej.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią: Dokumentacja projektowa (projekt zagospodarowania terenu, projekt techniczny - wykonawczy) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, stanowiące załącznik do SWZ, Decyzja Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
nr ZN-G.5152.4.2026[SKr] z dnia 22.01.2026r.)
Uwaga: ze względu na to, że podstawą rozliczenia robót z Wykonawcą jest wynagrodzenie ryczałtowe, przedmiary robót nie są podstawą sporządzenia przez Wykonawcę wyceny a mają charakter jedynie pomocniczy, informacyjny.
Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające, w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności.
Zamawiający żąda do oferty kosztorysu ofertowego zawierającego stałe parametry robocizny, kosztów pośrednich, zysku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379376,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379376,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379376,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRI sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525590185
7.3.3) Ulica: Zieleniewo 71
7.3.4) Miejscowość: Bierzwnik
7.3.5) Kod pocztowy: 73-240
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379376,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |