Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej działki nr ewid. 209 ob. Wujówka, Gmina Jadów
Gmina Jadów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312330
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 11:46
- Lokalizacja
- Jadów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b233c391-d91a-4abf-aa07-56938233c93d
- Identyfikator
- 1251334791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312330 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej działki nr ewid. 209 ob. Wujówka, Gmina Jadów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jadów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582115
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 17
1.5.2.) Miejscowość: Jadów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-280
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jadow.az.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jadow.az.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajadow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej działki nr ewid. 209 ob. Wujówka, Gmina Jadów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b233c391-d91a-4abf-aa07-56938233c93d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022459/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa i budowa dróg gminnych w Gminie Jadów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250581
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej działki nr ewid. 209 ob. Wujówka, Gmina Jadów
Zakres inwestycji obejmuje następujące elementy dla odcinka o długości ok. 482 m.b.
a) wykonanie warstwy wyrównawczej z kruszywa niezwiązanego destruktu asfaltowego C90/3 0/31,5 zgodnie z profilem podłużnym,
b) wykonanie poszerzenia istniejącej jezdni zgodnie z planem istniejącym,
c) wykonanie nowej nawierzchni jezdni szerokości 4,0 m z mieszanki mineralnoasfaltowej w dwóch warstwach po 4cm każda,
d) wykonanie dwustronnych poboczy o szerokości 0,50 m na całej długości odcinka,
e) wymianę przepustu pod koroną drogi w km 0+479 na rurę PE-HD SN-8 fi 40cm, długości 10m wraz ze ściankami czołowymi prefabrykowanymi,
f) wykonanie dowiązań wysokościowych na istniejących zjazdach z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5.
Konstrukcja nawierzchni
a) w. ścieralna - beton asfaltowy AC 11S lepiszcze 50/70 KR1-2, 4 cm,
b) - w. wiążąca - beton asfaltowy AC 16W lepiszcze 50/70 KR1-2, 4 cm,
c) - warstwa wyrównawcza z kruszywa niezwiązanego 0/31,5 destruktu asfaltowego,
d) konstrukcja poszerzenia :
- dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego pochodzącego z recyklingu betonowego
0/63 C 50/30, gr. 30cm,
- górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego kamiennego 0/31,5 C
90/3,grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm,
e) konstrukcja poboczy :
- kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie kamienne 0/31,5 gr.10cm,.
Poza robotami w branży drogowej regulację wysokościowa urządzeń wodociągowych oraz przestawienie hydrantu a także odmulenie rowu wzdłuż drogi ok 420 m.b.
Zakres robót i kolejność realizacji obiektu
a) Roboty przygotowawcze,
b) Roboty ziemne,
c) Wykonanie wymiany elementów odwodnienia,
d) Wykonanie nawierzchni jezdni,
e) Roboty związane z wykonaniem organizacji ruchu,
f) Roboty wykończeniowe.,
g) Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
UWAGA! Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Projekt techniczny stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, na który składa się: Dokumentacja projektowa oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, a także pomocniczo Przedmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294949,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 511680,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294949,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591002482
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294949,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |