Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych do wysoko wyspecjalizowanych badań – 2 zadania
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312345
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-29 11:50
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1281ca8c-2e20-4c91-aa5f-f76f37fa5f83
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki chemiczne
Wykonawcy
1 przyznane
LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
200 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312345 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych do wysoko wyspecjalizowanych badań – 2 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13047601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych do wysoko wyspecjalizowanych badań – 2 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1281ca8c-2e20-4c91-aa5f-f76f37fa5f83
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117907/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.21 Odczynniki chemiczne do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań badawczych na potrzeby jednostek UWr.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„PROT-TOWING: opracowanie innowacyjnej technologii molekularnego holowania do selektywnej inaktywacji chorobotwórczych białek”, nr grantu: FENG.02.02-IP.05-0015/24, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), w działaniu FIRST TEAM Fundacji na rzecz Nauki Polskiej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236023
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.3.2026.KDD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych do wysoko wyspecjalizowanych badań z podziałem na 2 Zadania:Zadanie nr 1 - Zakup odczynników do zaawansowanej mikroskopii fluorescencyjnej oraz przyżyciowego obrazowania komórek
Zadanie nr 2 - Zakup odczynników do molekularnej modyfikacji komórek, analizy interakcji białkowych oraz preparatyki biochemicznej
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Odczynniki podstawowe zostały określone odpowiednio w Arkuszu kalkulacyjnym:
• Załącznik nr 3a do SWZ – Arkusz kalkulacyjny dla Zadania nr 1
• Załącznik nr 3b do SWZ - Arkusz kalkulacyjny dla Zadania nr 2
4. Zamówienie w obu zadaniach obejmuje:
1) odczynniki znane w dniu ogłoszenia postępowania – wskazane odpowiednio w Zał. nr 3a i Zał. nr 3b do SWZ – Arkusz kalkulacyjny odpowiednio dla Zadania;
2) odczynniki dodatkowe niezbędne do prowadzenia i kontynuacji prowadzonych badań, których konieczność zastosowania powstanie w trakcie realizacji projektu badawczego, a których parametrów i nazw Zamawiający nie jest w stanie obecnie jednoznacznie określić.
5. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia obejmuje wyłącznie odczynniki i nie dotyczy asortymentu wykraczającego poza ten przedmiot tj. produkty nie będące odczynnikami, a wyszczególnione w katalogu Wykonawcy, nie będą zamawiane.
6. Dostawy będą realizowane sukcesywnie i stosownie do potrzeb Zamawiającego na podstawie pisemnych zamówień cząstkowych określających wielkość i zakres rzeczowy zamawianych odczynników zgodnie z warunkami zawartymi w Zał. nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, bezpośrednio do Zakładu Biotechnologii Medycznej (Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego), ul. F. Joliot Curie 14 a, 50-383 Wrocław.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 162601,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników laboratoryjnych do wysoko wyspecjalizowanych badań z podziałem na 2 Zadania:Zadanie nr 1 - Zakup odczynników do zaawansowanej mikroskopii fluorescencyjnej oraz przyżyciowego obrazowania komórek
Zadanie nr 2 - Zakup odczynników do molekularnej modyfikacji komórek, analizy interakcji białkowych oraz preparatyki biochemicznej
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Zał. nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
3. Odczynniki podstawowe zostały określone odpowiednio w Arkuszu kalkulacyjnym:
• Załącznik nr 3a do SWZ – Arkusz kalkulacyjny dla Zadania nr 1
• Załącznik nr 3b do SWZ - Arkusz kalkulacyjny dla Zadania nr 2
4. Zamówienie w obu zadaniach obejmuje:
1) odczynniki znane w dniu ogłoszenia postępowania – wskazane odpowiednio w Zał. nr 3a i Zał. nr 3b do SWZ – Arkusz kalkulacyjny odpowiednio dla Zadania;
2) odczynniki dodatkowe niezbędne do prowadzenia i kontynuacji prowadzonych badań, których konieczność zastosowania powstanie w trakcie realizacji projektu badawczego, a których parametrów i nazw Zamawiający nie jest w stanie obecnie jednoznacznie określić.
5. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia obejmuje wyłącznie odczynniki i nie dotyczy asortymentu wykraczającego poza ten przedmiot tj. produkty nie będące odczynnikami, a wyszczególnione w katalogu Wykonawcy, nie będą zamawiane.
6. Dostawy będą realizowane sukcesywnie i stosownie do potrzeb Zamawiającego na podstawie pisemnych zamówień cząstkowych określających wielkość i zakres rzeczowy zamawianych odczynników zgodnie z warunkami zawartymi w Zał. nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy, bezpośrednio do Zakładu Biotechnologii Medycznej (Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego), ul. F. Joliot Curie 14 a, 50-383 Wrocław.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne
4.5.5.) Wartość części: 162601,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71861,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71861,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71861,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Life Technologies Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180039931
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do 22.05.2026 r. do godz. 09:00, nie wpłynęła żadna oferta w zakresie Zadania nr 2.
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |