Remont dróg o nawierzchniach asfaltowych na terenie gminy Chodów
Gmina Chodów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312372
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 11:55
- Lokalizacja
- Chodów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94432966-eec3-47ef-9a89-ca20a5e04078
- Identyfikator
- 6662102441
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312372 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg o nawierzchniach asfaltowych na terenie gminy Chodów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chodów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019042
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chodów
1.5.2.) Miejscowość: Chodów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-652
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 063 2737220
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@chodow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.chodow.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94432966-eec3-47ef-9a89-ca20a5e040781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg o nawierzchniach asfaltowych na terenie gminy Chodów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94432966-eec3-47ef-9a89-ca20a5e04078
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00087017/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dróg asfaltowych na terenie gminy Chodów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00258806
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 246642,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje remonty dróg poprzez wykonanie nowej nakładki całościowej na danym odcinku – 7 odcinków dróg, w tym 2 skrzyżowania o długości łącznej ok.600 mb oraz wykonanie remontów cząstkowych na łącznej powierzchni ok. 220 m2 i polegać będzie na wykonaniu następujących rodzajów robót:
1)frezowanie nawierzchni po robotach pomiarowych i ścince poboczy,
2)podbudowa z kruszyw łamanych,
3)odtworzenie nawierzchni drogi z betonu asfaltowego,
4)nawierzchnia poboczy z mieszanki kamiennej,
5)roboty wykończeniowe i pozostałe opisane dokumentacją techniczną
oraz elementy, które nie są wyraźnie wyszczególnione, ale w sposób oczywisty są niezbędne do tego, aby przedmiot zamówienia osiągnął wymagane cele.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221367,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366423,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221367,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752609569
7.3.3) Ulica: Lotnicza 6
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221367,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Określona wartość zamówienia dotyczy udzielanego zamówienia, Zamawiający przewidział w postępowaniu możliwość udzielenia robót budowlanych podobnych, na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp, o wartości nie przekraczającej 50% wartości zamówienia podstawowego.| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |