Budowa 4 odcinków sieci kanalizacyjnej w Gminie Celestynów (z podziałem na części)
GOSPODARKA KOMUNALNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312489
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 12:24
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb537c8c-9a20-418d-811f-2902695f36a3
- Identyfikator
- 015610184
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312489 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa 4 odcinków sieci kanalizacyjnej w Gminie Celestynów (z podziałem na części)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GOSPODARKA KOMUNALNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015610184
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 5
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarka.kom@celestynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gkcelestynow.naszastrona.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zaspakajanie zbiorowych potrzeb ludności w zakresie: zbiorowego zaopatrzenia w wodę, zbiorowego odprowadzania ścieków, zarządzania mieszkaniowym zasobem gminy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa 4 odcinków sieci kanalizacyjnej w Gminie Celestynów (z podziałem na części)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb537c8c-9a20-418d-811f-2902695f36a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066830/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej w m. Glina ul. Długa do drogi dz. nr ew. 680/7
1.1.9 Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej w drodze o nr ew. 994 w m. Celestynów ul. Laskowska
1.1.10 Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej w m. Lasek, dz. o nr ew. 167 do granicy drogi dz. nr ew. 198/10
1.1.11 Budowa przydomowej przepompowni ścieków w m. Regut na dz. nr ew. 186 wraz z odcinkiem sieci kanalizacyjnej sanitarnej tłocznej w m. Regut, na ul. Żwirowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261275
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 15 2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 309266,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Część 1 postępowania: Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej w m. Glina ul. Długa do drogi dz. nr ew. 680/71. Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka sieci kanalizacyjnej w pasie drogowym będącym w zarządzie:
- Gminy Celestynów - dz. nr ew. 303/1, 680/6, obręb Glina o łącznej długości ok. 4 m.
2. Włączenie do istniejącej sieci:
1) Projektowana studnia kanalizacyjna PP Ø 1000 mm
3. Charakterystyka projektowanej sieci. Sieć kanalizacyjna z rur PVC Ø 200 x 5,9 mm SN 8.
4. Uzbrojenie sieci. Uzbrojenie sieci stanowią:
1) 1 szt. Projektowana studnia kanalizacyjna PP Ø 1000 mm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 11715,45 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II. Część 2 postępowania: Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej w drodze o nr ew. 994 w m. Celestynów ul. Laskowska1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej z rur PVC Ø 200 mm SN 8 oraz PE 100 RC Ø 200 mm w pasie drogowym będącym w Zarządzie:
- Powiatu Otwockiego - dz. nr ew. 994, obręb Celestynów, o łącznej długości ok. 44,5 m
2) Budowa odcinka przewodu kanalizacji tłocznej z rur PE Ø 50x4,6 mm SDR 11 oraz PVC Ø 200 mm SN 8 wraz z przydomową pompownią ścieków na terenie dz. nr ew. 970/5 stanowiącej własność prywatną o łącznej długości ok. 23,0 m
2. Włączenie do istniejącej sieci kanalizacyjnej:
1) PVC Ø 200 mm poprzez nabudowanie studni rewizyjnej PP Ø 1000 mm
3. Charakterystyka projektowanej sieci. Sieć kanalizacyjna z rur PVC Ø 200 mm SN 8 (lite) łączonych za pomocą kielichów z uszczelkami oraz z rur PE 100 RC Ø 200x18,2 mm SDR 11 łączonych za pomocą zgrzewania elektrooporowego.
4. Uzbrojenie sieci kanalizacyjnej.
1) 1 szt.: studnia rewizyjna PP Ø 1000 mm.
2) 3 szt.: studnia inspekcyjna PP Ø 425 mm.
5. Uzbrojenie odcinka przewodu kanalizacji tłocznej.
1) 1 szt. przydomowa pompownia ścieków PKS 800
2) 1 szt. studnia kanalizacyjna DN 600 mm (betonowa)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
4.5.5.) Wartość części: 182352,66 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
III. Część 3 postępowania: Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej w m. Lasek, dz. o nr ew. 167 do granicy drogi dz. nr ew. 198/101. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Budowa odcinka sieci kanalizacyjnej z rur PVC Ø 200 mm SN 8 w pasie drogowym będącym w Zarządzie:
- Powiatu Otwockiego - dz. nr ew. 167, obręb Lasek, o łącznej długości ok. 2,5 m
2. Włączenie do istniejącej sieci kanalizacyjnej:
1) PVC Ø 200 mm poprzez nabudowanie studni rewizyjnej PP Ø 1000 mm
3. Charakterystyka projektowanej sieci. Sieć kanalizacyjna z rur PVC Ø 200 mm SN 8 (lite) łączonych za pomocą kielichów z uszczelkami.
4. Uzbrojenie sieci kanalizacyjnej.
1) 1 szt.: studnia rewizyjna PP Ø 1000 mm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 17699,32 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
IV. Część 4 postępowania: Budowa przydomowej przepompowni ścieków w m. Regut na dz. nr ew. 186 wraz z odcinkiem sieci kanalizacyjnej sanitarnej tłocznej w m. Regut, na ul. Żwirowej1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Budowa 1 szt. przydomowej pompowni ścieków na terenie dz. nr ew. 186 w miejscowości Regut. Przepompownię należy wykonać zg. z występującą na terenie zlewni technologią (zbiornik, armatura, pompa, automatyka).
2) Budowa rurociągu ciśnieniowego PE 100 SDR 11 PN 16 Ø 75 x 6,8 mm o długości 65 m.
3) Włączenie do istniejącej sieci kanalizacyjnej PVC Ø 200 mm zlokalizowanej w ul. Osieckiej poprzez istniejącą studnię rewizyjną.
2. Przyłącza kanalizacyjne. Przyłącze kanalizacyjne (odcinek kanału grawitacyjnego od budynku do przydomowej pompowni ścieków) oraz kabel elektryczny od budynku do szafki sterowniczej nie jest przedmiotem inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
4.5.5.) Wartość części: 97499,03 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18875,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41357,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18875,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROMIX SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8262217012
7.3.3) Ulica: Dworcowa 3D LU 3/2
7.3.4) Miejscowość: Pilawa
7.3.5) Kod pocztowy: 08-440
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18875,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124353,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181744,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124353,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROMIX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8262217012
7.3.3) Ulica: Dworcowa 3D LU 3/2
7.3.4) Miejscowość: Pilawa
7.3.5) Kod pocztowy: 08-440
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124353,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18105,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36332,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18105,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROMIX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8262217012
7.3.3) Ulica: Dworcowa 3D LU 3/2
7.3.4) Miejscowość: Pilawa
7.3.5) Kod pocztowy: 08-440
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18105,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65288,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89109,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65288,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROMIX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8262217012
7.3.3) Ulica: Dworcowa 3D LU 3/2
7.3.4) Miejscowość: Pilawa
7.3.5) Kod pocztowy: 08-440
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65288,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |