DOSTAWA MATERIAŁÓW I DROBNEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO DLA POWIATOWEGO INSPEKTORATU WETERYNARII W SOKOŁOWIE PODLASKIM.

POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SOKOŁOWIE PODLASKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00312557
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00312557/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-29 12:37
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7906ff4a-7d81-4f9f-af27-fa0376e04d0a
Identyfikator
8231428073
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Laboratoryjne wyroby szklaneMieszadła mechaniczneRękawice jednorazoweWorki i torbyPipety i akcesoria laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

MONIKA KUBIKRąbień AB, PL · lot 0
70 204,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312557 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA MATERIAŁÓW I DROBNEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO DLA POWIATOWEGO INSPEKTORATU WETERYNARII W SOKOŁOWIE PODLASKIM.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SOKOŁOWIE PODLASKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000109843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ząbkowska 5

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: (025) 781-27-01

1.5.8.) Numer faksu: (025) 781-61-49

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sokolow@piwsokolow.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.piwsokolow.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7906ff4a-7d81-4f9f-af27-fa0376e04d0a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA MATERIAŁÓW I DROBNEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO DLA POWIATOWEGO INSPEKTORATU WETERYNARII W SOKOŁOWIE PODLASKIM.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7906ff4a-7d81-4f9f-af27-fa0376e04d0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00244331/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa materiałów i drobnego sprzętu laboratoryjnego (igło probówki, rękawice, pojemniki, rękawiczki, zlewki, rynienki, cylindry, szalki, rozdzielacze, mieszadełka, termometry, zestawy BSE i inne).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249321

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIW.FN.445.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 56810,55 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa materiałów i drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Sokołowie Podlaskim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38436500-5 - Mieszadła mechaniczne

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

18930000-7 - Worki i torby

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70204,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 70204,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 70204,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Pepsyny Monika Kubik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7692099129

7.3.3) Ulica: ul. Liliowa 17

7.3.4) Miejscowość: Rąbień AB

7.3.5) Kod pocztowy: 95-070

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70204,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy