POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAM. PUB. PROWADZONE JEST W TRYBIE PODSTAWOWYM BEZ NEGOCJACJI NA ŚWIADCZENIE USŁUG DRUKU WRAZ Z DZIERŻAWĄ I KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ SERWISOWĄ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312634
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312634/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-29 12:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28da4d6b-28ac-4202-9ff3-eb24325c9d29
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312634 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAM. PUB. PROWADZONE JEST W TRYBIE
PODSTAWOWYM BEZ NEGOCJACJI NA ŚWIADCZENIE USŁUG DRUKU WRAZ Z DZIERŻAWĄ
I KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ SERWISOWĄ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
1.3.) Oddział zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297945
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wolska 37
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-201
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zakazny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakazny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zakazny.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAM. PUB. PROWADZONE JEST W TRYBIEPODSTAWOWYM BEZ NEGOCJACJI NA ŚWIADCZENIE USŁUG DRUKU WRAZ Z DZIERŻAWĄ
I KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ SERWISOWĄ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28da4d6b-28ac-4202-9ff3-eb24325c9d29
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312634
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00209032/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług druku wraz z dzierżawą i kompleksową obsługą serwisową urządzeń drukujących
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264377
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/11UD/05/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Świadczenie usługi druku obejmującej wdrożenie systemu do automatycznego zarządzania urządzeniami drukującymi oraz wydruki kopii w szacowanej ilości:
• 2 000 000 stron przeliczeniowych A4 monochromatycznych;
• 400 000 stron przeliczeniowych A4 kolorowych;
• 50 000 stron przeliczeniowych A3 monochromatycznych;
• 20 000 stron przeliczeniowych A3 kolorowych;
2.Sukcesywne dostawy tonerów w ilości niezbędnej do funkcjonowania urządzeń drukujących, niezależnie od wielkości zużycia.
3.Instalacja, konfiguracja, uruchomienie oraz dzierżawa i kompleksowa obsługa serwisowa urządzeń drukujących, zgodnie z formularzami „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1) i „Szczegółowy opis zamówienia” (zał. nr 7).
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50310000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn biurowych
50313200-4 - Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek
50313100-3 - Usługi w zakresie naprawy fotokopiarek
51620000-4 - Usługi instalowania urządzeń biurowych
51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
30232110-8 - Drukarki laserowe
30124000-4 - Części i akcesoria do maszyn biurowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego (art. 255 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. z późn. zm.). Zamawiający stwierdził, że dokumentacja postępowania zawiera niespójność pomiędzy formularzem specyfikacja asortymentowo-cenowa a projektowanymi postanowieniami umowy doytyczącą sposobu kalkulacji i rozliczenia wydruków w formacie A3. Niespójność ta mogła mieć wpływ na sposób kalkulacji ofert przez Wykonawców, ponieważ z dokumentacji nie wynika jednoznacznie, czy cena jednostkowa wskazana w formularzu ofertowym dla strony przeliczeniowej A3 stanowi samodzielną stawkę rozliczeniową, czy też podlega przeliczeniu według zasad określonych w projektowanych postanowieniach umowy.Na obecnym etapie postępowania wada jest niemożliwa do usunięcia.
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |