Przebudowa drogi wewnętrznej Nr G10R ul. Jodłowa w Sanoku
Gmina Miasta Sanoka w Sanoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312681
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312681/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 13:00
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4107d156-699c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6871787673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312681 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej Nr G10R ul. Jodłowa w Sanoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Sanoka w Sanoku
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Sanoka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sanok
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.sanok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.sanok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4107d156-699c-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej Nr G10R ul. Jodłowa w Sanoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4107d156-699c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312681
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00442922
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina Miasta Sanoka jako jednostka samorządu terytorialnego będąc zamawiającym, o którym mowa w art. 4 pkt 1 ustawy Pzp udziela zamówienia osobie prawnej, tj. Sanockiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., - Spółce, której jest właścicielem.
Udzielając zamówienia ww. Wykonawcy w przedmiocie: Przebudowa drogi wewnętrznej Nr G10R ul. Jodłowa w Sanoku, spełnione są wszystkie trzy przesłanki z art. 214 ust. 1 pkt 11 Pzp, tj.:
a) zamawiający jako właściciel Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. sprawuje nad tym podmiotem kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej Spółki;
cd. w sekcji VI
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.25.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 380482,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowany odcinek w km 0+120,00 – 0+231,48 oraz jezdnia dodatkowa JD-1 w km 0+082,83 – 0+129,32.
Przebudowa polegać biedzie na wbudowaniu podbudowy oraz ułożenie nowych warstw bitumicznych wraz z wykonaniem obustronnego krawężnika.
Parametry techniczne drogi po przebudowie:
- długość przebudowywanego odcinka jezdni – 157,97m;
- szerokość jezdni – 3,5-5,0m;
- klasa drogi: L
- nawierzchnia jezdni: beton asfaltowy.
Zakres:
- Roboty przygotowawcze: demontaż płyt drogowych.
- Roboty ziemne: wykopy pod studnie, przykanaliki, kolektory. Formowanie i zagęszczanie nasypów.
- Podbudowa: profilowanie, zagęszczanie podłoża wraz z ułożeniem warstw konstrukcyjnych jezdni i zjazdów.
- Nawierzchnia: ułożenie nowej warstwy bitumicznej jezdni i zjazdów.
- Elementy ulic: ułożenie krawężników na ławie betonowej.
- Roboty wykończeniowe i inne: regulacja pionowa włazów kanałowych i zaworów wodociągowych , gazowych, plantowanie skarp i terenu poza krawężnikiem, inwentaryzacja powykonawcza.
- Kanalizacja deszczowa: budowa kanalizacji deszczowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sanockie Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunalnej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6870005556
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II
7.3.4) Miejscowość: Sanok
7.3.5) Kod pocztowy: 38-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 467994,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |