Przebudowa drogi gminnej ul. Józefa Manczarskiego i drogi gminnej ul. Słowików w Warce
GMINA WARKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312683
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312683/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 13:01
- Lokalizacja
- Warka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-567aab0e-4735-4240-ad8a-f23dbeede620
- Identyfikator
- 7972016015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312683 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ul. Józefa Manczarskiego i drogi gminnej ul. Słowików w Warce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Stefana Czarnieckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Warka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 48 665 12 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@warka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_warka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej ul. Józefa Manczarskiego i drogi gminnej ul. Słowików w Warce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-567aab0e-4735-4240-ad8a-f23dbeede620
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312683
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234854
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2432373,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa drogi gminnej ul. Józefa Manczarskiego i drogi gminnej ul. Słowików w Warce.
Ulica Józefa Manczarskiego stanowi drogę gminną nr 161062W o długości 362,31 m (odcinek przewidziany do przebudowy). Posiada jezdnię z bloczków betonowych w złym stanie technicznym o szerokości zmiennej od 5,96 m do 6,06 m, o przekroju 1/2. Po stronie lewej chodnik z płytek chodnikowych w złym stanie technicznym o długości 244 m i szerokości zmiennej od 0,7 m do 2,0 m. Po stronie prawej chodnik z kostki betonowej o długości 126 m i szerokości zmiennej od 1,35 m do 3,20 m. Droga posiada oświetlenie.
Ulica Słowików stanowi drogę gminną nr 161072W. Posiada jezdnię z bloczków betonowych w złym stanie technicznym o szerokości zmiennej od 5,95 m do 5,99 m o przekroju 1/2,
o dł. 69,63 m, brak chodników i poboczy, brak odwodnienia. Droga posiada oświetlenie.
Zakres
Ulica Józefa Manczarskiego - droga nr 161062W
Do przebudowy przewidziany jest odcinek ul. Józefa Manczarskiego. Po przebudowie droga będzie posiadała jezdnię o długości 362,31 m i szer. 5,5 m o nawierzchni bitumicznej o przekroju 1/2. Chodnik po stronie lewej będzie zlokalizowany na całej długości przebudowywanego odcinka o dł. 362,31 m i szer. minimalnej 2,15 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) i szer. maksymalnej 5,35 m z kostki betonowej. Po stronie prawej zlokalizowany zostanie chodnik na całej długości przebudowywanego odcinka o długości 362,31 m, o szerokości minimalnej 2,15 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) i szer. maksymalnej 3,9 m z kostki betonowej. Ponadto po stronie prawej zlokalizowane zostaną trzy zatoki postojowe z kostki betonowej, łącznie dla 14 pojazdów. W ramach zadania wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa do odprowadzania wód opadowych i roztopowych.
Przebudowie podlegać będą skrzyżowania - 3 szt. - z ul. Powstańców 1863 r (nr 161040W),
ul. Słowików (161072W) - odcinek nr 2 i ul. Żabią (161071W). Przebudowane zostaną istniejące zjazdy. Ulica zyska nowe oznakowanie pionowe i poziome zgodnie z zatwierdzonym projektem stałej organizacji ruchu. Wykonane zostaną przejścia dla pieszych z oświetleniem dedykowanym dla doświetlenia przejść dla pieszych. W celu poprawy bezpieczeństwa zamontowane zostaną progi zwalniające.
Ul. Słowików - droga nr 161072W
Do przebudowy przewidziany jest cały odcinek ul. Słowików. Po przebudowie droga będzie posiadała jezdnia o długości 69,63 m i szer. 5,0 m o nawierzchni bitumicznej o przekroju 1/2 . Po stronie prawej wybudowany zostanie chodnik na całej długości przebudowywanego odcinka o dł. 69,63 m i szerokości 2,15 m (liczone bez krawężnika i obrzeża), po stronie lewej na całej długości przebudowywanego odcinka o dł. 69,63 m i szerokości 2,15 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) z kostki betonowej. Wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa do odprowadzania wód opadowych i roztopowych. Przebudowie podlegać będą skrzyżowania - 2 szt. - z ul. Józefa Manczarskiego (161062W)- odcinek nr 1 i ul. Władysława Kononowicza (161055W).
Przebudowane zostaną istniejące zjazdy. Ulica zyska nowe oznakowanie pionowe i poziome zgodnie z zatwierdzonym projektem stałej organizacji ruchu, w tym przejście dla pieszych z oświetleniem dedykowanym dla doświetlenia przejść dla pieszych.
Inwestycja realizowana będzie w oparciu o środki finansowe uzyskane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Inwestycja otrzymała dofinansowanie jako zadanie jednoroczne, w związku z powyższym wymagany okres realizacji zadania – do 11 miesięcy od podpisania umowy. Termin nie może ulec zmianie z uwagi na ryzyko utraty dofinansowania.
Jednocześnie w związku z dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg niedopuszczalna będzie zmiana parametrów drogi (w tym szerokości jezdni, chodników itp.) z uwagi na ryzyko utraty dotacji przez Zamawiającego. Na wszelkie zmiany wymagana jest pisemna zgoda Wojewody Mazowieckiego.
Szczegółowy opis zawarty w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2113821,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2459986,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2113821,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 797 17 29 813
7.3.3) Ulica: ul. Asfaltowa 2
7.3.4) Miejscowość: Jasieniec
7.3.5) Kod pocztowy: 05-604
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty branży kanalizacji deszczowej - nieznani na tym etapie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2113821,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |