Remont korytarza i pomieszczeń biurowych wraz z dostosowaniem do wymagań ochrony przeciwpożarowej oraz wykonaniem instalacji elektrycznych na IV piętrze budynku przy ul. Dolnych Wałów 11 w Gliwicach
Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312790
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312790/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 13:28
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b782f0b-cccd-440b-849f-99573b18c91e
- Identyfikator
- 6312243307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312790 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont korytarza i pomieszczeń biurowych wraz z dostosowaniem do wymagań ochrony przeciwpożarowej oraz wykonaniem instalacji elektrycznych na IV piętrze budynku przy ul. Dolnych Wałów 11 w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276567632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dolnych Wałów 11
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zbmgliwice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbmgliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13186221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont korytarza i pomieszczeń biurowych wraz z dostosowaniem do wymagań ochrony przeciwpożarowej oraz wykonaniem instalacji elektrycznych na IV piętrze budynku przy ul. Dolnych Wałów 11 w Gliwicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b782f0b-cccd-440b-849f-99573b18c91e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312790
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265830
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 108/AP/2026/ZBM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont korytarza i pomieszczeń biurowych wraz z dostosowaniem do wymagań ochrony przeciwpożarowej oraz wykonaniem instalacji elektrycznych na IV piętrze budynku przy ul. Dolnych Wałów 11 w Gliwicach”
2. Zakres robót obejmuje w szczególności roboty budowlane związane z remontem korytarza i pomieszczeń biurowych, dostosowaniem obiektu do wymagań ochrony przeciwpożarowej oraz wykonaniem instalacji elektrycznych na IV piętrze budynku przy ul. Dolnych Wałów 11 w Gliwicach, zgodnie z przedmiarem robót, w tym w szczególności:
2.1. wykonanie robót rozbiórkowych i przygotowawczych, w tym:
2.1.1. demontaż istniejących elementów wykończeniowych, stolarki, posadzek oraz instalacji,
2.1.2. rozbiórki elementów budowlanych i instalacyjnych,
2.1.3. wywóz i utylizacja gruzu oraz odpadów budowlanych;
2.2. wykonanie robót budowlanych związanych z dostosowaniem budynku do wymagań ochrony przeciwpożarowej, w tym:
2.2.1. wykonanie i zamurowanie otworów w ścianach,
2.2.2. wykonanie obudów i okładzin z płyt ogniochronnych,
2.2.3. wykonanie przegród, zabudów oraz elementów o wymaganej odporności ogniowej,
2.2.4. montaż stolarki drzwiowej spełniającej wymagania przeciwpożarowe,
2.3. wykonanie robót ogólnobudowlanych i wykończeniowych w korytarzach i pomieszczeniach biurowych, w tym:
2.3.1. wykonanie ścianek działowych oraz zabudów,
2.3.2. wykonanie tynków, gładzi oraz robót malarskich,
2.3.3. wykonanie okładzin ściennych i podłogowych,
2.3.4. montaż stolarki drzwiowej,
2.3.5. wykonanie sufitów oraz elementów zabudowy wewnętrznej;
2.4. wykonanie robót wykończeniowych w pomieszczeniach sanitarnych, w tym:
2.4.1. wykonanie okładzin ściennych i podłogowych,
2.4.2. montaż urządzeń sanitarnych,
2.4.3. wykonanie niezbędnych prac towarzyszących;
2.5. wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, w tym:
2.5.1. wykonanie i wymiana przewodów instalacji elektrycznej,
2.5.2. montaż rozdzielnic, osprzętu elektrycznego oraz opraw oświetleniowych,
2.5.3. wykonanie instalacji gniazd wtykowych oraz oświetlenia,
2.5.4. wykonanie instalacji teletechnicznych (w tym okablowania strukturalnego),
2.5.5. wykonanie pomiarów instalacji elektrycznych oraz sporządzenie protokołów;
2.6. wykonanie wszelkich robót towarzyszących oraz czynności niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym uporządkowanie terenu robót.
3. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z remontem korytarza
i pomieszczeń biurowych, wykonaniem robót w pomieszczeniach sanitarnych, dostosowaniem części obiektu do wymagań ochrony przeciwpożarowej poprzez wykonanie zabezpieczenia stropów pomiędzy III a IV piętrem budynku do klasy odporności ogniowej REI 60, a także wykonaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych na IV piętrze budynku przy ul. Dolnych Wałów 11 w Gliwicach, zgodnie z przedmiarem robót. Zamówienie nie obejmuje kompleksowego dostosowania całego budynku do wymagań ochrony przeciwpożarowej, montażu urządzeń przeciwpożarowych, doboru ani montażu klap pożarowych ani innych elementów niewskazanych w przedmiarze robót jako objęte zakresem niniejszego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 609016,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 609016,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 609016,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Remondex Szymon Trojnacki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312312793
7.3.3) Ulica: Ku Dołom 2a
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 609016,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |