Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości
NADLEŚNICTWO JANÓW LUBELSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312816
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312816/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-29 13:35
- Lokalizacja
- Janów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92174325-4b43-4e90-bd0e-4ac49d144200
- Identyfikator
- 8620002262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312816 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO JANÓW LUBELSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830017452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35
1.5.2.) Miejscowość: Janów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: (15) 8720072
1.5.8.) Numer faksu: (15) 8720185
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: janowlubelski@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://janowlubelski.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92174325-4b43-4e90-bd0e-4ac49d1442001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92174325-4b43-4e90-bd0e-4ac49d144200
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312816
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120020/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225097
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 484418,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynku siedziby Nadleśnictwa Janów Lubelski i terenów zewnętrznych – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem czynności i częstotliwości wykonania określa załącznik nr 3A do SWZ. Wykonywanie usług odbywać się będzie przy użyciu własnego sprzętu, środków i materiałów do utrzymania czystości oraz środków higienicznych przeznaczonych na bieżące uzupełnianie w toaletach.Zamówienie obejmuje:
1. utrzymanie czystości i porządku wewnątrz pomieszczeń budynków,
2. zakup i wyposażenie w środki higieniczne i sanitarne,
3. utrzymanie czystości porządku na zewnątrz budynków – parkingi, place, ciągi pieszo-jezdne, dojazdy,
4. utrzymanie i pielęgnacja zieleni,
5. koszenie trawy,
6. mycie dwustronne okien, witryn i innych powierzchni szklanych,
7. odśnieżanie parkingów, dojazdów, dojść,
8. usuwanie oblodzeń,
9. czyszczenie dywanów, wykładzin dywanowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
33741200-8 - Płyny do rąk i ciała
4.5.5.) Wartość części: 268654,03 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynku Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie” i budynku Kwatery Myśliwskiej „Cegielnia” oraz Wiaty Ogniskowej przy Ośrodku Edukacji Ekologicznej – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem czynności i częstotliwości ich wykonania określa załącznik nr 3B do SWZ. Wykonywanie usług odbywać się będzie przy użyciu własnego sprzętu, środków i materiałów do utrzymania czystości oraz środków higienicznych przeznaczonych na bieżące uzupełnianie w toaletach.Zamówienie obejmuje:
1. utrzymanie czystości i porządku wewnątrz pomieszczeń budynków,
2. zakup i wyposażenie w środki higieniczne i sanitarne,
3. utrzymanie czystości porządku na zewnątrz budynków - ciągi piesze, wejścia do budynków,
4. mycie dwustronne okien, witryn i innych powierzchni szklanych,
5. odśnieżanie chodników, wejścia do budynku,
6. usuwanie oblodzeń,
7. czyszczenie dywanów, wykładzin dywanowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90911000-6 - Usługi sprzątania/czyszczenia miejsc noclegowych, budynków i okien
98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
33741200-8 - Płyny do rąk i ciała
4.5.5.) Wartość części: 303673,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272148,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 574085,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272148,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RONIN Piotr Brzeszcz
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: RONIN SERWIS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9590183726
7.3.3) Ulica: ul. Marszałkowska 43/36A
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-546
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272148,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 331370,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 813146,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 331370,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Berg24 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7123420654
7.3.3) Ulica: ul. Spokojna 82G
7.3.4) Miejscowość: Franciszków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-007
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 331370,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |