ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII NA POTRZEBY REALIZACJI DZIAŁAŃ EDUKACYJNYCH
GMINA ŁAŃCUT
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312838
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-29 13:39
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f82704b-a056-4bb5-b506-2af5df2bcad3
- Identyfikator
- 8151632222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312838 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII NA POTRZEBY REALIZACJI DZIAŁAŃ EDUKACYJNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f82704b-a056-4bb5-b506-2af5df2bcad31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTOWYCH DLA UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII NA POTRZEBY REALIZACJI DZIAŁAŃ EDUKACYJNYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f82704b-a056-4bb5-b506-2af5df2bcad3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292397
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.27.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług transportowych dla uczestników półkolonii realizowanych w ramach projektu „Półkolonie z kulturą i sztuką – rozwijanie kompetencji twórczych dzieci z gminy Łańcut”.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie łącznie 10 kursów (5 kursów do Markowej i 5 kursów do Łańcuta) tam i z powrotem, grupy uczestników półkolonii (1 grupa tj. max. 25 uczestników półkolonii + 3 opiekunów) w okresie od 14.07.2026 r. do 13.08.2026 r. (dwa kursy tygodniowo: we wtorek do Markowej, w czwartek do Łańcuta)
3. Przewóz uczestników półkolonii będzie odbywać się spod siedziby półkolonii (tj. 37-100 Łańcut, Wysoka 49) do:
• Kurs 1 - Skansenu Zagroda - Muzeum Wsi Markowa w Markowej (37-120 Markowa 1500) ok. 9 km
liczba osób: 25 uczestników półkolonii + 3 opiekunów
Realizacja zadania polega na przewozie uczestników półkolonii na trasie: Wysoka – Skansen; Skansen – Wysoka.
Planowany czas pobytu uczestników półkolonii na miejscu wynosi ok. 3 godz.
• Kurs 2 – Muzeum - Zamek w Łańcucie (37-100 Łańcut, ul. Zamkowa 1) ok. 5 km
liczba osób: 25 uczestników półkolonii + 3 opiekunów
Realizacja zadania polega na przewozie uczestników półkolonii na trasie: Wysoka – Zamek; Zamek – Wysoka.
Planowany czas pobytu uczestników półkolonii na miejscu wynosi ok. 4,5 godz.
4. Planowany harmonogram realizacji przewozów zakłada organizację kursów:
4.1. we wtorki do Markowej (tj. 14.07, 21.07, 28.07, 04.08, 11.08)
4.2. w czwartki do Łańcuta (tj. 16.07, 23.07, 30.07, 06.08, 13.08).
Zamawiający zastrzega jednak możliwość zmiany terminów poszczególnych kursów w trakcie realizacji zamówienia, o czym Wykonawca zostanie poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone w postępowaniu oferty (1) podlegały odrzuceniu.| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |