Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
Powiat Wieluński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00518551
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00518551/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-26 14:41
- Lokalizacja
- Wieluń, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed33ec04-4ec2-4554-8bfb-176fe8796121
- Identyfikator
- 8321793787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymiRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00518551 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wieluński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kazimierza Wielkiego, 2
1.5.2.) Miejscowość: Wieluń
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438434280
1.5.8.) Numer faksu: 438434263
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.wielun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.wielun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed33ec04-4ec2-4554-8bfb-176fe87961211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed33ec04-4ec2-4554-8bfb-176fe8796121
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518551
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022895/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ON.272.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu: modernizacja oraz wyposażenie sali gimnastycznej. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych polegających na: modernizacji oraz wyposażeniu sali gimnastycznej. Modernizacja sali gimnastycznej obejmować będzie m.in. remont parkietu i ścian, wymianę drzwi, oświetlenia oraz montaż wyposażenia; zakup i montaż drabinek gimnastycznych, systemu nagłośnienia, materacy ochronnych na ściany oraz ścieżki gimnastycznej. Założeniem projektu jest powstanie nowoczesnej, wielofunkcyjnej oraz spełniającej wszystkie standardy bezpieczeństwa infrastruktury sportowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
4.5.5.) Wartość części: 108680,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu: modernizacja boiska zewnętrznego. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji boiska zewnętrznego. Plan modernizacji boiska zewnętrznego zakłada m.in. poprawę nawierzchni oraz ogrodzenia. Zakup maszyny do pielęgnacji boiska, granulat, piłkochwyty, mini bramki, trybuny sportowe na konstrukcji stalowej, kontener w postaci szatni oraz montaż systemu nagłośnienia oraz oświetlenie boiska. Założeniem projektu jest powstanie nowoczesnej, wielofunkcyjnej oraz spełniającej wszystkie standardy bezpieczeństwa infrastruktury sportowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.5.) Wartość części: 196197,16 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |