Budowa placu zabaw w miejscowości Paproć Duża- etap I

Gmina Szumowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00312927
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00312927/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-29 13:58
Lokalizacja
Szumowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c31b0d80-1c09-426f-a231-7bb7b16b432c
Identyfikator
7231629753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

BDB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
186 840,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312927 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw w miejscowości
Paproć Duża- etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szumowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja

1.5.2.) Miejscowość: Szumowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-305

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szumowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ug-szumowo.pbip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c31b0d80-1c09-426f-a231-7bb7b16b432c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw w miejscowości
Paproć Duża- etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c31b0d80-1c09-426f-a231-7bb7b16b432c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312927

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046062/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa placu zabaw w miejscowości Paproć Duża

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: budowa placu zabaw w miejscowości Paproć Duża na działkach o nr ew. 58/3 i 59, gmina Szumowo.
2. Dane ogólne
2.1. Zakres zamierzenia w miejscowości Paproć Duża obejmuje wykonanie:
a) wyrównanie terenu,
b) wybranie ziemi pod bezpieczne podłoże, budowa obrzeży na placu zabaw,
c) montaż zestawu zabawowego i innych zabawek na placu zabaw,
d) instalacja podkładu z włókniny,
e) nawiezienie 20 cm warstwy podłoża piaskowego na placu zabaw,
f) wykonanie instalacji elektrycznej i budowę dwóch latarni,
g) utwardzenie terenu,
h) uprzątnięcie terenu budowy.
2.1.2. Zestawienie powierzchni
- ogólna powierzchnia terenu inwestycji – 442,00 m2
2.3. Wyposażenie placu zabaw:
• Huśtawka podwójna, siedziska płaskie,
• Huśtawka podwójna, mix siedzisk,
• Karuzela o średnicy min. 150cm z 4 siedziskami i kierownicą,
• Bujak pojedynczy,
• Bujak podwójny,
• Linarium,
• Zestaw zababowy,
• Zjazd linowy,
• Piaskownica z zadaszeniem,
• Ławka metalowo- drewniana z oparciem,
• Ławka solarna,
• Igloo z wierzby energetycznej,
• Puszkomat,
• Lampy parkowe,
• Stojak na rowery,
• Regulamin placu zabaw,
• Kosz na śmieci,

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 16

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152475,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428631,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186840,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDB Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 792 230 26 93

7.3.3) Ulica: os. im. Wojska Polskiego nr 4c lok. 6

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186840,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane