Dostawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów
Powiat Przysuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00312964
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-29 14:07
- Lokalizacja
- Przysucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ba11a12-0387-40d1-9f67-77628bcf1215
- Identyfikator
- 6010078283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00312964 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przysuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 10
1.5.2.) Miejscowość: Przysucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 (48) 675 25 53
1.5.8.) Numer faksu: 48 (48) 675 25 53 wew. 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatprzysuski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.przysucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ba11a12-0387-40d1-9f67-77628bcf12151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ba11a12-0387-40d1-9f67-77628bcf1215
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025554/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach priorytetu : V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działanie: 5.3: „Infrastruktura w edukacji zawodowej” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Nazwa zadania (projektu): Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282953
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP- I.272.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 404739,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów.
Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach priorytetu : V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”
Działanie: 5.3: „Infrastruktura w edukacji zawodowej”
programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Nazwa zadania (projektu):
Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów.
Przedmiot zamówienia obejmuje realizację dostawy wyposażenia specjalistycznego do dwóch pracowni Technik usług fryzjerskich w ramach dwóch zadań wchodzących w skład Projektu „Modernizacja infrastruktury dydaktycznej ZS nr 2 w Przysusze - inwestycja w sukces uczniów”:
Zadanie 4. Poprawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich 103;
Zadanie 5. Poprawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich 33;
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę dla poszczególnych zadań takich elementów jak:
1. Zadanie 4. Poprawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich 103:
tablice edukacyjne/zestaw schematów, plansz; zestaw palet kolorystycznych; stanowisko do mycia włosów myjka + fotel (myjnia dwustopniowa); pomocniki fryzjerskie/WOZKI; hoker fryzjerski, meble fryzjerskie/szafy na narzędzia, przybory i sprzęt fryzjerski; pojemnik na brudną bieliznę; pojemnik na odpadki; odkurzacz fryzjerski; główki fryzjerskie damskie; statywy/uchwyty fryzjerskie do główek; stelaże fryzjerskie stojące; przestrzenne modele form strzyżenia; magnetyczne modele główek do wykonywania rysunków technicznych model męski; magnetyczne modele główek do wykonywania rysunków technicznych model damski; książki i katalogi branżowe; uchwyty na sprzęt fryzjerki; sprzęt fryzjerki sauna na wysięgniku; climazon/Infrazon na wysięgniku; suszarka hełmowa (sufitowa); suszarki ręczne; prostownice fryzjerskie; falownice fryzjerskie; karbownice fryzjerskie; lokówki fryzjerskie okrągłe i stożkowe; maszynki fryzjerskie przewodowe i bezprzewodowe; trymery fryzjerskie; golarki fryzjerskie; sanityzator; sterylizator; mikrokamera trychologiczna; maszyna do czyszczenia szczotek; analizator skóry głowy i włosów; kompaktowy autoklaw /enbio/2,7L; nożyczki na gorąco Jaguar; nożyczki fryzjerskie klasyczne; nożyczki fryzjerskie degażówki; zestawy grzebieni; zestawy szczotek - okrągłe, tunelowe, płaskie; zestawy narzędzi brzytwopodobnych; zestawy wałków do ondulacji wodnej; zestawy wałków do ondulacji trwałej; zestawy pędzli do farbowania i rozjaśniania; zestawy miseczek do farb; wagi fryzjerskie; menzurki fryzjerskie; rynienki fryzjerskie; aparat do zagęszczania i przedłużania włosów; wsuwki szpilki wypełniacze, klipsy klamry gumki; zestawy siatek do włosów; podwłośniki/kołnierze; pelerynki krótkie do modelowania; pelerynki długie do strzyżenia; pelerynki foliowe jednorazowe; ręczniki fryzjerskie jednorazowe; ręczniki fryzjerskie wielorazowe; czepki jednorazowe; rękawiczki jednorazowe; rozpylacze; zestawy czepków do pasemek foliowe i gumowe; zestaw karkówek; kufry fryzjerskie; zestawy aplikatorów do płynów; miksery do farb; szydełka do pasemek; pojemnik na folię aluminiową; bibułki do trwałej; rynienki fryzjerskie; zestawy szpilek do wałków metalowe i plastikowe; zestawy gumek do wałków;
podkładki patyczki do trwałej; suszarka hełmowa nakładana; dozownik do ręczników /STELAZ; nasadki do maszynek; dyfuzory do suszarek; środki do dezynfekcji narzędzi i przyborów; zestaw preparatów do stylizacji fryzur; zestawy płynów do trwałej ondulacji do różnych włosów; zestawy oxydantów o różnych stężeniach; preparaty do rozjaśniania włosów; preparaty do farbowania włosów; preparaty do tonowania włosów; preparaty do pielęgnacji włosów; aparaty do pielęgnacji włosów – pielęgnica; apteczka
wyposażona w niezbędne środki; odzież ochronna dla fryzjera;
2. Zadanie 5. Poprawa wyposażenia pracowni Technik usług fryzjerskich 33:
tablice edukacyjne/zestaw schematów, plansz; zestaw palet kolorystycznych; stanowisko do mycia włosów myjka+fotel (myjnia dwustopniowa); konsola fryzjerska; fotele fryzjerskie; lustra fryzjerskie; pomocniki fryzjerskie/WOZKI; hoker fryzjerski; podnóżki do foteli; meble fryzjerskie/szafy na narzędzia, przybory i sprzęt fryzjerski; pojemnik na brudną bieliznę; pojemnik na odpadki; odkurzacz fryzjerski; główki fryzjerskie damskie; główki fryzjerskie męskie z brodą; główki fryzjerskie męskie bez brody; statywy/uchwyty fryzjerskie do główek; stelaże fryzjerskie stojące; przestrzenne modele form strzyżenia; magnetyczne modele główek do wykonywania rysunków technicznych model męski; magnetyczne modele główek do wykonywania rysunków technicznych model damski; książki i katalogi branżowe; uchwyty na sprzęt fryzjerki; sprzęt fryzjerki sauna na wysięgniku; climazon/Infrazon na wysięgniku; suszarka hełmowa (sufitowa); suszarki ręczne; prostownice fryzjerskie; falownice fryzjerskie; karbownice fryzjerskie; lokówki fryzjerskie okrągłe i stożkowe; maszynki fryzjerskie przewodowe i bezprzewodowe; trymery fryzjerskie; golarki fryzjerskie; sanityzator; sterylizator; mikrokamera trychologiczna; maszyna do czyszczenia szczotek; analizator skóry głowy i włosów; kompaktowy autoklaw /enbio/2,7L; nożyczki na gorąco Jaguar; nożyczki fryzjerskie klasyczne; nożyczki fryzjerskie degażówki; zestawy grzebieni; zestawy szczotek - okrągłe, tunelowe, płaskie; zestawy narzędzi brzytwopodobnych; zestawy wałków do ondulacji wodnej; zestawy wałków do ondulacji trwałej; zestawy pędzli do farbowania i rozjaśniania; zestawy miseczek do farb; wagi fryzjerskie; menzurki fryzjerskie; rynienki fryzjerskie; aparat do zagęszczania i przedłużania włosów; wsuwki szpilki wypełniacze, klipsy klamry gumki; zestawy siatek do włosów; podwłośniki/kołnierze; pelerynki krótkie do modelowania; pelerynki długie do strzyżenia; pelerynki foliowe jednorazowe; ręczniki fryzjerskie jednorazowe; ręczniki fryzjerskie wielorazowe; czepki jednorazowe; rękawiczki jednorazowe; rozpylacze; zestawy czepków do pasemek foliowe i gumowe; zestaw karkówek; kufry fryzjerskie; zestawy aplikatorów do płynów; miksery do farb; szydełka do pasemek; pojemnik na folię aluminiową; bibułki do trwałej; rynienki fryzjerskie; zestawy szpilek do wałków metalowe i plastikowe; zestawy gumek do wałków; podkładki patyczki do trwałej; suszarka hełmowa nakładana; dozownik do ręczników /STELAZ; nasadki do maszynek; dyfuzory do suszarek; środki do dezynfekcji narzędzi i przyborów; zestaw preparatów do stylizacji fryzur; zestawy płynów do trwałej ondulacji do różnych włosów; zestawy oxydantów o różnych stężeniach; preparaty do rozjaśniania włosów; preparaty do farbowania włosów; preparaty do tonowania włosów; preparaty do pielęgnacji włosów; aparaty do pielęgnacji włosów – pielęgnica; apteczka wyposażona w niezbędne środki; odzież ochronna dla fryzjera;
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
Oferta powinna dotyczyć realizacji całego przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi – załącznik nr 6 do SWZ oraz projekt umowy - załącznik nr 7 do SWZ.
Podane w opisie przedmiotu zamówienia parametry opisujące jego poszczególne jego elementy są parametrami minimalnymi. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przez Wykonawców przedmiotu zamówienia o parametrach lepszych od wymaganych (minimalnych).
Dopuszczenie złożenia oferty zawierającej materiały lub urządzenia równoważne.
1) Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona charakter wyłącznie informacyjny
2) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia pojawiają się ewentualne wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to określają one minimalny standard jakości materiałów lub urządzeń przyjętych do wyceny. Wszelkie materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów, stanowią jedynie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, standardów jakościowych, technicznych i funkcjonalnych.
3) Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę materiałów i urządzeń równoważnych w stosunku do wskazanych w dokumentacji opisie przedmiotu zamówienia pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych.
4) W przypadku oferowania równoważnego materiału lub urządzenia Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że oferowane materiały i urządzenia lub roboty budowlane spełniają wymagania równoważności t.j.: wykaz innych niż w SWZ materiałów i urządzeń oraz ich parametrów technicznych, karty katalogowe
lub temu podobne dokumenty.
5) Obowiązek wykazania równoważności oferty spoczywa na Wykonawcy pod rygorem jej odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp.
6) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, to Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub ich uzupełnienia w wyznaczonym terminie na podstawie Art. 107 ust 2 pzp.
Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są znane.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39712200-8 - Urządzenia fryzjerskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39292000-5 - Tabliczki szkolne lub tablice z powierzchniami do pisania lub rysowania lub przybory
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
30195000-2 - Tablice
37820000-2 - Wyroby artystyczne
44812000-5 - Farby do celów artystycznych
24200000-6 - Barwniki i pigmenty
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
33191100-6 - Urządzenia sterylizujące
39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
39113000-7 - Różne siedziska i krzesła
39713430-6 - Odkurzacze
42999100-6 - Odkurzacze inne niż używane w gospodarstwie domowym
22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki
22110000-4 - Drukowane książki
22120000-7 - Wydawnictwa
22461000-9 - Katalogi
39712210-1 - Suszarki do włosów
33721000-0 - Golarki
38519300-9 - Przystawki fotograficzne lub wideo do mikroskopów
38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy
33191110-9 - Autoklawy
33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
39330000-4 - Urządzenia dezynfekujące
39241200-5 - Nożyczki
33711620-9 - Grzebienie
33711600-3 - Preparaty i artykuły do włosów
39224200-0 - Szczotki
39221240-1 - Misy
38311000-8 - Wagi elektroniczne i akcesoria
18221100-5 - Peleryny nieprzeprzemakalne
39514100-9 - Ręczniki
18424300-0 - Rękawice jednorazowe
42924710-9 - Aparaty do rozpylania gazu
18924000-2 - Kufry
42996400-8 - Mieszadła
39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca
39113100-8 - Fotele
38622000-1 - Lustra
39100000-3 - Meble
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 455455,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 455455,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 455455,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Kobus Emilio
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260677110
7.3.3) Ulica: Czarnowska 14
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-504
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 455455,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |