PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W ROGÓŻNIE
GMINA ŁAŃCUT
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00313001
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313001/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-29 14:14
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76d38598-42a3-434a-82bc-e242f376c70b
- Identyfikator
- 8151632222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313001 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W ROGÓŻNIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 22 22 64
1.5.8.) Numer faksu: 17 225 65 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76d38598-42a3-434a-82bc-e242f376c70b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W ROGÓŻNIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76d38598-42a3-434a-82bc-e242f376c70b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313001
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055132/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W ROGÓŻNIE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dofinansowane z Projektu: Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej w ramach lokalnej strategii rozwoju lokalnej grupy działania Ziemia Łańcucka w ramach planu strategicznego dla wspólnej polityki rolnej na lata 2023-2027 dla interwencji I.13.1 LEADER/RLKS – komponent wdrażanie LSR.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266660
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP. 271.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 293484,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEBUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W ROGÓŻNIE.
Zakres robót:
1) Przebudowa istniejącego boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej poliuretanowej. Wymiary boiska to 32,10x19,10 m i nie ulegają one zmianie w wyniku przebudowy.
2) Demontaż oraz ponowny montaż wyposażenia tj. dwóch nowych bramek do gry w piłkę nożną/ręczną o wymiarach 3,0x2,0 m wraz z siatkami, nowych stojaków do gry w koszykówkę oraz słupków demontowalnych do siatkówki, futnetu 3x3 oraz tenisa wraz z siatkami.
3) Wydzielenie za pomocą białych i żółtych linii pól do gry w siatkówkę, futnetu oraz tenisa, niebieskimi lub białymi pola do gry w piłkę ręczną.
4) Zamontowanie wokół boiska nowych obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem.
5) Przełożenie istniejącej kostki betonowej opaski wokół boiska.
6) Miejscowa naprawa istniejącego ogrodzenia.
7) Remont instalacji odwodnienia obiektu.
Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia określa Dokumentacja techniczna i Przedmiar robót - stanowiące załączniki do SWZ oraz postanowienia SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ze względu na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |