Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – turystycznej świetlicy w Pobyłkowie Małym

Gmina Pokrzywnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00313069
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-29 14:26
Lokalizacja
Pokrzywnica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c0a012b-8df7-4b10-b182-c1b7b7074c3e
Identyfikator
5681524651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty malarskieRoboty elewacyjneInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie drzwiOprawy oświetleniowe sufitoweRóżne meble i wyposażenieTelewizory cyfroweMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

INSTALACJE KAMIŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowe Niestępowo, PL · lot 0
387 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313069 z dnia 2026-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – turystycznej świetlicy w Pobyłkowie Małym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pokrzywnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Pokrzywnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-121

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pokrzywnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pokrzywnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/ oraz https://samorzad.gov.pl/web/gmina-pokrzywnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – turystycznej świetlicy w Pobyłkowie Małym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c0a012b-8df7-4b10-b182-c1b7b7074c3e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037764/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja infrastruktury rekreacyjno-turystycznej świetlicy w Pobyłkowie Malym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowane ze środków w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR- z wyłączeniem projektów grantowych objętych Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231107

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 309562,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

6.1 Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – turystycznej świetlicy w Pobyłkowie Małym” - współfinansowane ze środków w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR- z wyłączeniem projektów grantowych objętych Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027
Lokalizacja obiektu: Pobyłkowo Małe 51a, 06-121 Pokrzywnica, dz. nr ew 213/4. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

32324600-6 - Telewizory cyfrowe

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476246,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalacje Kamińscy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681632398

7.3.3) Ulica: Nowe Niestępowo 25a

7.3.4) Miejscowość: Pokrzywnica

7.3.5) Kod pocztowy: 06-121

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane