Zakup, montaż i uruchomienie bezprzewodowej instalacji systemu przyzywowego na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00313194
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00313194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-29 14:51
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ac5fc88-63ac-4adc-b979-34627c07824e
- Identyfikator
- 5340012306
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneUrządzenia elektromechaniczneSystemy alarmoweUsługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00313194 z dnia 2026-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, montaż i uruchomienie bezprzewodowej instalacji systemu przyzywowego na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
1.3.) Oddział zamawiającego: MSCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000687617
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 2/4
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-802
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mscz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mscz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13070931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup, montaż i uruchomienie bezprzewodowej instalacji systemu przyzywowego na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ac5fc88-63ac-4adc-b979-34627c07824e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241316
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/MG/16/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na montażu wraz z uruchomieniem bezprzewodowej instalacji systemu przyzywowego na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ oraz projektem umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31720000-9 - Urządzenia elektromechaniczne
35121700-5 - Systemy alarmowe
51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, albowiem wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp na: „Zakup, montaż i uruchomienie bezprzewodowej instalacji systemu przyzywowego na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie”, w terminie składania ofert wpłynęły 4 oferty.
W toku badania i oceny ofert Zamawiający ustalił, że żadna ze złożonych ofert nie spełnia wymogów określonych w ustawie Pzp oraz w dokumentach zamówienia (SWZ). W związku z tym wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Ponieważ w postępowaniu nie pozostała żadna oferta ważna, która mogłaby zostać wybrana jako najkorzystniejsza, zaistniała obligatoryjna przesłanka unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
| 2026-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |